Reklama
Reklama

Dawno niewidziana Kasia Wilk nie przypomina już siebie! Bliżej jej do Gessler?

Kasia Wilk (40 l.) w przeszłości wylansowała kilka hitów, ale ostatnio słuch o niej zaginął. Artystka niedawno w sieci zamieściła nowe zdjęcie, na którym jest całkowicie odmieniona. Fani myśleli, że to Magda Gessler!

Kasia Wilk (posłuchaj) szerszej publiczności dała się poznać w 2005 roku, kiedy wraz z raperem Mezo wylansowała hit "Ważne". Artystka stała się ulubienicą publiki, a kolejne piosenki w jej wykonaniu podbijały listy przebojów. Jej kariera zwolniła tempa w 2012 roku, aczkolwiek Wilk ciągle jest aktywna zawodowo i koncertuje. W 2021 roku wydała płytę "Kaśka wraca trzeci raz", ale nie zrobiła ona furory na rynku muzycznym.

Reklama

Ostatnio podzieliła się z fanami nową publikacją, na której wygląda bardziej jak Magda Gessler niż ona sama! Bardzo się zmieniła?

Zapomniana Kasia Wilk już tak nie wygląda. Bliżej jej do Magdy Gessler?

Nieco zapomniana Kasia Wilk prężnie rozwija swoje konto na Instagramie, gdzie dzieli się z fanami nowinkami z życia zawodowego i prywatnego. Artystka chętnie publikuje kadry z tras koncertowych, a także fotografie z zacisza domowego.

Ostatnio zaskoczyła fanów nowym zdjęciem. Na załączonym obrazku wokalistka wygląda bardziej jak Magda Gessler! 40-latka zmieniła wygląd i pokręciła włosy! 

Fani szybko podchwycili temat i pisali, że Kasia przypomina im Gessler i Shakirę!Faktycznie przypomina Wam słynną restauratorkę, a może jednak Shakirę?


Kasia Wilk: wiek, Instagram, piosenki

Kasia Wilk urodziła się w 1982 roku w Lubinie. Z muzyką związana jest od najmłodszych lat. Kształciła się w Państwowej Szkole Muzycznej I st. w Lubinie w klasie gitary. W 2005 razem z zespołem "KTO TO" zajęła drugie miejsce w konkursie "Debiutów" na Festiwalu w Opolu. Również w tym roku wylansowała z Mezem hit "Ważne", który królował na listach przebojów. W 2008 roku rozpoczęła karierę solową i wydała trzy albumy studyjne. 

Zobaczcie również:

Ewa Farna: "przeprosiłam swoje ciałko, że w nie zwątpiłam"

Rozenek zdradziła szczegóły scen seksu u Vegi. "Okropne przeżycie"

Karolina Pajączkowska pozuje na Instagramie. Fani: "Ale ciałko"

Paweł Kukiz z koronawirusem


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kasia Wilk | Magda Gessler
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy