Reklama
Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak długo czekała na ten moment! Po "wypadku" traciła już nadzieję...

Agnieszka Woźniak-Starak pod koniec zeszłego roku miała stłuczkę. Prezenterka niedługo wcześniej odebrała z salonu nowiutką czarną Teslę, jednak nie mogła cieszyć się nią zbyt długo, bo pojazd został uszkodzony. W jednym z instastory wyjawiła swoim obserwatorom, że ma ogromne problemy z naprawą cacka. Wszystko wskazuje jednak na to, że w końcu się udało!

Agnieszka Woźniak-Starak nie ukrywa swojego zamiłowania do samochodów. Pod koniec grudnia postanowiła jednak spełnić kolejne motoryzacyjne marzenie i sprawiła sobie Teslę. Wybór padł na Model 3 w wersji Performance Dual Motor, za który trzeba zapłacić około 300 tys. złotych.

Prezenterka miała stłuczkę...

Okazało się jednak, że nie było jej dane cieszyć się długo samochodem, bowiem paparazzi sfotografowali jej auto z wgniecionym i zarysowanym bokiem. Dopiero kilka miesięcy po tym zdarzeniu Agnieszka opowiedziała, co się stało.

Reklama

Woźniak-Starak poinformowała, że posiadanie elektrycznego pojazdu w Polsce niesie za sobą sporo przywilejów, ale i wad. Wyszło na jaw, że w naszym kraju nie ma sieci serwisowej tego modelu. Prezenterka "Dzień dobry TVN" przyznała, że koledzy ostrzegali ją, że "jak coś się stanie, będzie miała problem", ale ona bagatelizowała te słowa.

Woźniak-Starak naprawiła swoją Teslę!

Teraz "Super Express" informuje, że Agnieszce w końcu udało się naprawić samochód. Na opublikowanych przez serwis zdjęciach widać pięknie "wyklepany" pojazd. Woźniak-Starak znów może być "eko" i mknąć po mieście bus pasami, a także nie martwić się o horrendalnie drogą benzynę i parkingi.

Zobacz też:

Ida Nowakowska wprost o chrzczeniu dzieci. Mówi kto, "wręcz nie powinien" tego robić

Tomaszewska i Sikora chwalą Fabijańskiego w "Pytaniu na śniadanie". "Wziął winę na siebie"

Katarzyna Cichopek: Pojawiły się poważne zarzuty. Jej nowy facet w tle! "Gość zniszczył ci rodzinę"

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy