Reklama
Reklama

Katarzyna Cichopek: Pojawiły się poważne zarzuty. Jej nowy facet w tle! "Gość zniszczył ci rodzinę"

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel wyczekują pierwszej rozprawy rozwodowej. Do tego czasu muszą się jednak mierzyć z ostrą krytyką i "dobrymi radami" internautów. Ostatnio na profilu tancerz doszło jednak do dość zaskakującej wymiany zdań. Jeden z fanów stwierdził, że Hakiel jest zbyt łagodny dla nowego faceta Cichopek. Reakcja celebryty była bardzo wymowna...

Serial z Cichopek i Hakielem nadal trwa w najlepsze. Od miesięcy tabloidy donoszą o kolejnych rewelacjach z życia pary. 

Pierwsza rozprawa rozwodowa zaplanowana jest na koniec sierpnia, więc jeszcze przez jakiś czas będą musieli się mierzyć z falą krytyki, ale też licznymi "dobrymi radami" od internautów. 

Przypomnijmy, że najwięcej emocji wzbudziły plotki o rzekomym romansie Kasi Cichopek z Maćkiem Kurzajewskim. Donieśli o tym ludzie z TVP, którzy na co dzień z nimi pracuję. 

Reklama

Sami zainteresowani nigdy nie odnieśli się do tych plotek. Nadal razem pracują i to częściej niż wcześniej, bo w TVP uznano, że trzeba wykorzystać potencjał tej pary, o której teraz tyle się mówi i pisze. 

Warto dodać, że plotki o romansie Kasi podsycił też sam Hakiel, który wyznał w "Mieście kobiet", że żona poprosiła go o więcej wolności, a na koniec okazało się, że "ta wolność ma imię". 

Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek: Co ich naprawdę łączy?

Nic więc dziwnego, że spora część fanów "Cichopków" od razu stanęła po stronie Marcina. Tak jest do teraz...

Ostatnio jeden z internautów wyrzucił z siebie wszystko, co myśli o nowym facecie Kasi. Mężczyzna zdziwił się, że Hakiel jest taki spokojny i nie chce jakoś "ukarać" kogoś, kto rozbił mu rodzinę. 

"Fajnie, ale gość zniszczył ci rodzinę i teraz tuli twoją żonę. Dalej nie poniósł konsekwencji swojego czynu. Jednym słowem, ma się dobrze. Ba, doskonale - wiedział, że swoimi poczynaniami zniszczy ci życie, ale miał w to wyj...ne. A takich tematów się nie wybacza. Dlaczego on ma być szczęśliwy, a ty masz chodzić na terapię? Coś tu nie siada" - oburzył się jeden z fanów Hakiela.

Niespodziewanie Marcin postanowił zareagować na mocny wpis internauty. Tancerze odpowiedział bardzo wymownie

"Za dużo krzywdy już się wydarzyło, przebaczenie i pokora, to lekcja, którą dało mi życie, wolę równać do góry do ludzi, na których mi zależy i którym zależy na mnie, dzieci przyjaciele, to są prawdziwe wartości, życzę wewnętrznego spokoju i radochy z życia" - odpisał Hakiel.

Podziwiacie jego spokój w tej kwestii? A może to zasługa nowej sympatii tancerza. Właśnie się okazało, że Marcin znalazł pocieszycielkę w tych trudnych chwilach...

Zobacz także:

Najsmutniejsze urodziny Kraski od lat. Żona wszystko potwierdziła

Żałoba w TVN. Gwiazdy stacji ZDRUZGOTANA! "Ogromna strata"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy