Reklama
Reklama

Agnieszka Sienkiewicz w sesji jak z erotyka. "Nie ma to jak potarzać się po dywanie"

Agnieszka Sienkiewicz (38 l.) to jedna z bardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Niedawno gwiazda wzięła udział w dość odważnej sesji zdjęciowej, która niezbyt przypadła do gustu jej wiernym fanom. 38-latka chyba nie spodziewała się takiego odzewu.

Agnieszka Sienkiewicz bardzo chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym w sieci. Na jej instagramowym koncie często pojawiają się fotografie lub nagrania, na których pokazuje swoje życie prywatne. Niedawno postanowiła pochwalić się udziałem w nietypowej sesji zdjęciowej. Jednym się spodobało, inni byli wręcz zniesmaczeni.

Agnieszka Sienkiewicz w seksualnej sesji zdjęciowej

Agnieszka Sienkiewicz na swoim instagramowym koncie opublikowała niedawno nagranie, na którym widzimy, jak w zmysłowych pozach wije się na dywanie. Gwiazda ma na sobie jedynie czarne koronkowe body, a w niektórych ujęciach jeszcze szpilki.

Reklama

Sensualna sesja nie przypadła do gustu jej wiernym fanom. Niektórzy wyraźnie wyrazili swoją dezaprobatę.

Agnieszka Sienkiewicz - kariera

Agnieszka Sienkiewicz-Gauer urodziła 9 lipca 1984 roku w Mrągowie. Jest absolwentką Policealnego Studium Teatralnego przy Teatrze im. St. Jaracza w Olsztynie.

Od wielu lat związana jest z Teatrem Kwadrat w Warszawie. Współpracuje również z teatrem im. Bogusławskiego w Kaliszu.

Na małym ekranie zadebiutowała w 2007 roku. Grała wtedy w serialach: "Klan", "Plebania" oraz "Twarzą w twarz". Wcielała się w rolę Magdy Jaroszek w serialu "Agentki", a także grała postać Wiki w serialu "Prosto w serce".

Ogólnopolską rozpoznawalność zdobyła dzięki kreacji w "Przyjaciółkach". W 2014 roku w parze ze Stefano Terrazzino zwyciężyła w drugiej edycji programu rozrywkowego Polsat "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

27 maja 2017 roku poślubiła Mikołaja Gauera. Mają dwie córki, Zofię oraz Marię.

Zobacz też:

Agnieszka Sienkiewicz chwali się mieszkaniem! Stylowe wnętrze robi wrażenie!

Agnieszka Sienkiewicz pokazała zdjęcie ze ślubu! Długo na to czekała!

Moda na nowe profile wśród gwiazd Instagrama!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Sienkiewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama