Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agnieszka Kaczorowska już zarabia na swojej ciąży?! Nie traci czasu!

Agnieszka Kaczorowska (26 l.) 31 grudnia 2018 roku, w noc sylwestrową ogłosiła radosną nowinę, że z mężem Maciejem Pelą spodziewa się pierwszego dziecka. Wraz z ogłoszeniem tych wieści od razu ruszył jej „ciążowy biznes”.

Nie jest tajemnicą, że gwiazda "Klanu" od dłuższego czasu marzyła o założeniu rodziny. Swój plan zrealizowała w ekspresowym tempie, gdy po roku znajomości wzięła ślub z kolegą z sali tanecznej. Maciej i Agnieszka powiedzieli sobie sakramentalne "tak" 7 września 2018 roku, a w Sylwestra zdradzili, że spodziewają się dziecka.

Reklama

Skoro wszystko tak błyskawicznie toczy się w życiu Agi, to nikogo raczej nie zaskoczył fakt, że celebrytka z miejsca zaczęła już dzielić się ciążowym doświadczeniem. Tuż po opublikowaniu zdjęcia, pod którym Kaczorowska  oznajmiła, że do niej i Macieja w 2019 roku dołączy małe "Pelątko", dodała kolejny wpis, w którym w profesjonalnie nagranym filmie zaprasza na swój kanał na YouTube, na którym będzie poruszała tematy związane z ciążą.

Można powiedzieć, że celebrytka przygotowała się do tego perfekcyjnie. W pierwszym, krótkim nagraniu Agnieszka zdradza o czym będzie rozmawiać w swoim programie "Będę mamą" i poklepuje się przy tym po jeszcze niewidocznym ciążowym brzuszku.

O ile w komentarzach pod nagraniami znalazły się oczywiście gratulacje dla przyszłej mamy, to także można było znaleźć niezbyt przychylne głosy odnośnie szybkości działań Kaczorowskiej.

"Nawet na tym trzeba zarobić", "Biznes się kręci" - pisali zniesmaczeni internauci.

Trzeba przyznać, że tancerka nie traci czasu, jednak nie ona pierwsza wpadła na pomysł, by rozszerzyć swoją działalność w show-biznesie poprzez ciążę. Ania Lewandowska (30 l.) dorobiła się kolejnych milionów produkując ubranka dla dzieci, tworząc dla nich dietę oraz przeprowadzając wywiady z innymi znanymi mamami, które chętnie dzielą się swoim doświadczeniem z zakresu macierzyństwa.

Na bliźniaczo podobny do Agnieszki pomysł wpadła wcześniej Edyta Pazura (30 l.), która prowadzi swój kanał na YouTube "Mayby Baby". Ciekawe, czy Agnieszka przebije swoje poprzedniczki w tej kwestii i wniesie coś nowego.

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje