Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agnieszka Kaczorowska dostała kosza!

Agnieszka Kaczorowska (24 l.) nie ma szczęścia w miłość. Według informacji jednego z magazynów tancerka kolejny raz dostała kosza - i to podwójnego!

Obiektem zainteresowania 24-latki byli znani z "Tańca z gwiazdami" bracia Jeschke - Jacek wygrał edycję, w której partnerował aktorce Annie Karczmarczyk, Wojtek tańczył z Urszulą Dębską.

Reklama

Obaj na swoim koncie mają mnóstwo tanecznych sukcesów, nie dziwi więc fakt, że spodobali się Agnieszce, która jak mało kto zna się na parkietowanych wygibasach.

Tygodnik "Gwiazdy" dowiedział się, że tancerka poszła dalej i próbowała poderwać najpierw Jacka, później Wojtka. Niestety, obaj okazali się nieczuli na jej zaloty.

"Aga próbowała flirtować najpierw z Jackiem. Gdy ten dał jej kosza, szybko przerzuciła się na Wojtka, ale on nie był zainteresowany. Obaj są przecież w związkach" - mówi informatorka "Fakt. Gwiazdy".

"Kiedy Jacek i Wojtek się od niej odwrócili, wpadła w histerię" - dodaje.

Choć Kaczorowskiej niczego nie brakuje jako kobiecie, od lat wiedzie życie singielki. Kilka lat temu głośno było o jej romansie z "dużo starszym i żonatym trenerem".

Pytana w show Wojewódzkiego, czy w ten sposób rekompensuje sobie brak ojca, który po rozwodzie z jej matką zniknął z życia rodziny, odparła, że "pewnie coś jest na rzeczy". Nie chciała jednak tego analizować.

"Ważne, żeby nie popełniać tych samych błędów i mnie zależy na tym, żeby stworzyć związek, który się nie rozpadnie" - mówiła.

Na razie jednak się nie udaje...

***

Zobacz więcej o gwiazdach:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje