Reklama
Reklama

Agnieszka Hyży poznała męża w Polsacie. Wiemy jak spędzą Walentynki

Miłość to magiczne uczucie, które wypełnia serca zakochanych, tworząc urocze, niepowtarzalne chwile. Z okazji szczególnego walentynkowego święta telewizja Polsat zaprasza przed telewizory wszystkich miłośników romantycznych przeżyć na niezwykły koncert, który odbędzie się w środę, 14.02 o godz. 21.05. A skoro o miłości mowa, to przypominamy historię związku Agnieszki i Grzegorza Hyżych, którzy poznali się podczas wydarzenia muzycznego.

Agnieszka i Grzegorz Hyży poznali się w Polsacie

Agnieszka Hyży (wcześniej Popielewicz) od 2007 roku związana jest ze stacją Polsat. Prezenterka zaczynała od prowadzenia wraz z Maciejem Dowborem i Maciejem Rockiem programu "Się kręci". Potem pokazywała kulisy "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" i "Twoja twarz brzmi znajomo". To właśnie w pracy poznała swojego męża Grzegorza Hyżego.

Reklama

Grzegorz Hyży zdobył popularność dzięki temu, że w 2013 roku wziął udział w muzycznym show "X Factor", w którym zajął drugie miejsce. Od tego momentu był zapraszany na koncerty i festiwale. Dostał też zaproszenie do Opery Leśnej na Polsat SuperHit Festiwal. Prowadziła go wówczas Agnieszka Popielewicz, od której muzyk dostał wizytówkę. Hyży był wówczas tuż po rozstaniu z pierwszą żoną Mają i nie był skory do kolejnego związku.

"Nie szukałem nowej miłości, ale myślę, że rok po rozstaniu byłem już gotowy na poznanie kogoś. Agnieszka poza tym, że jest oczywiście szalenie atrakcyjna, zrobiła na mnie wrażenie skromnością i ciepłem. Była bardzo naturalna, sympatyczna i delikatna. Coś mnie w niej urzekło i chciałem ją znów zobaczyć"  mówił w wywiadzie dla "Pani".

Agnieszka i Grzegorz Hyży zaręczyli się w 2014 roku

Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży zaręczyli się już trzy miesiące od chwili poznania. Jednak długo trzymali swój związek w tajemnicy. Każde z nich miało już za sobą pewne relacje i nie chcieli, by ich związek był komentowany. Para po raz pierwszy pojawiła się razem na ślubie Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora w 2014 roku. Od tej chwili są nierozłączni. 

Ślub Agnieszki i Grzegorza Hyżych był wyjątkowy

Agnieszka  i Grzegorz Hyży pobrali się w 2015 roku. Aby uniknąć paparazzich, ceremonię zaplanowali w Rzymie. Dzisiaj para żyje w patchworkowej rodzinie. Prezenterka ma córkę z pierwszego małżeństwa, a muzyk dwóch synów bliźniaków ze związku z Mają Hyży.  W 2021 roku na świat przyszedł ich syn Leon.

Latem tego roku para będzie świętowała 9 rocznicę ślubu, a jak spędzą Walentynki? 

„Cudowna jest miłość” - koncert Walentynkowy w Polsacie

Grzegorz Hyży 14 lutego 2024 roku wystąpi w wyjątkowym koncercie. Pojawi się na scenie Polsatu wraz z Urszulą, Smolastym, Oskarem Cymsem, Roxie Węgiel, Kubą Badachem oraz wieloma innymi gwiazdami w koncercie "Cudowna jest miłość".

Jak zapowiada stacja Polsat, tego dnia będziemy mogli usłyszeć m.in. niepowtarzalny duet. Roxie Węgiel w parze z Oskarem Cymsem wykonają wzruszający przebój Zdzisławy Sośnickiej i Zbigniewa Wodeckiego "Z tobą chcę oglądać świat". 

Jakie jeszcze niespodzianki przygotowano z okazji Walentynek dowiecie się już 14 lutego o godz. 21.05 w Polsacie!

Zobacz też:

Grzegorz Hyży zaskoczył niesamowitą metamorfozą. Zawdzięcza ją jednej prostej rzeczy

Agnieszka Hyży wbiła kij w mrowisko. To sądzi o pobieraniu świadczenia

Agnieszka Hyży odwołuje aktywności zawodowe. Przekazała niepokojące wieści

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Hyży | Grzegorz Hyży | Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy