Reklama
Reklama

Agnieszka Hyży odwołuje aktywności zawodowe. Przekazała niepokojące wieści

Agnieszka Hyży jeszcze niedawno z dumą świętowała komunię córki, na którą zjechała się rodzina z całej Polski. Teraz niestety jest uziemiona w domu i musiała odłożyć wszystkie aktywności zawodowe, a to przez ospę, która, jak sama wyznała, „zagościła w ich domu”.

Agnieszka Hyży zaraziła się ospą

Agnieszka Hyży kilkanaście dni temu zamieściła na swoim profilu zdjęcia z komunii swojej córki. W opisie wyjawiła, że na uroczystości bawiła się rodzina z całej Polski, a jako że jest liczna, to nazbierało się aż pięćdziesiąt osób.

Goście mogli podziwiać piękne dekoracje, a na stołach postawiono eleganckie przystawki oraz wykwintne dania.

Reklama

Niestety, niedługo po tym wydarzeniu nadeszły trudniejsze chwile w jej życiu. Na swoim profilu na Instagramie Agnieszka Hyży zdradziła, że zaraziła się ospą, której najwidoczniej nie przechodziła w dzieciństwie.

"Bo "życie to nie je-bajka". Ten maj mnie zaskoczył. Choroba zakaźna wieku dziecięcego, zwana ospą, postanowiła dłużej zostać w naszym domu i zaprzyjaźnić się też ze mną. Moja twarz i cała reszta, od blisko 2 tygodni nie brzmią znajomo ( choć i tak jest już super). Zawodowo, prywatnie zmiany o 180st. Do odwołania".

Następnie Agnieszka Hyży odniosła się do kwestii macierzyństwa, które niejednokrotnie bywa trudne, zwłaszcza gdy pojawia się choroba. Była dziennikarka podkreśliła, że od bycia mamą nie można wziąć zwolnienia lekarskiego.

Agnieszka Hyży dziękuje swojej mamie

W sytuacji, w której się aktualnie znajduje, nieocenioną pomocą okazała się jej własna mama. Jako że post zamieściła w Dniu Matki, nie mogło zabraknąć wyrazów uznania.

"Czasem mama musi o 6 rano napisać do swojej mamy: -"Przyjedź proszę, tak źle się czuję, że nie dam rady". Ta przyjeżdża. Przejmuje role opiekunki, pielęgniarki, kucharki i pocieszycielki. Piękne jest to, gdy ta mama jeszcze jest!" - czytamy.

Agnieszka Hyży: związek

W trudnych chwilach, ale nie tylko, gwiazda może liczyć także na swojego męża, Grzegorza Hyżego. Para pobrała się w 2015 roku, a jesienią 2021 roku zostali rodzicami synka. Oboje mają dzieci z poprzednich małżeństw - Agnieszka córkę, a Grzegorz synów bliźniaków. Często podkreślają, że tworzą zgraną rodzinę patchworkową.

Zobacz też:

Agnieszka Hyży wyjawiła prawdę o życiu w patchworkowej rodzinie. "Przeszłość będzie miała wpływ na nas"

Agnieszka Hyży zaskoczyła szczerością na temat siebie i Grzegorza

Badacze kosmosu zaobserwowali największą kosmiczną eksplozję w historii

Górniak w "Gościu Wydarzeń". Oto co zaśpiewała

 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Hyży
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy