Reklama
Reklama

Agnieszka Hyży wyjawiła prawdę o życiu w patchworkowej rodzinie. "Przeszłość będzie miała wpływ na nas"

Agnieszka Hyży wraz ze swoim mężem – Grzegorzem Hyży tworzą patchworkową rodzinę. Obydwoje posiadają dzieci z ich poprzednich związków. W zeszłym roku na świat przyszła ich pierwsza wspólna pociecha. Jak układa się ich życie w takiej rodzinie? Agnieszka Hyży podzieliła się swoimi przemyśleniami na ten temat na Instagramie.

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży od kilku lat stanowią udane, szczęśliwe małżeństwo. Każde z nich ma na swoim koncie nieudaną przygodę miłosną. Na szczęście para odnalazła siebie i bardzo szybko postanowiła się pobrać. W 2015 roku powiedzieli sobie tak w Rzymie. W ten sposób połączyli swoje ścieżki. Agnieszka i Grzegorz mają dzieci z ich poprzednich związków. Marta - córka Agnieszki, wychowała się z mamą i jej pierwszym mężem. Wiktoria i Aleksandra to bliźniaczki, których ojcem jest Grzegorz, a matkąMaja Hyży.

Reklama

Agnieszka Hyży i Maja Hyży - wspólne dziecko

W 2021 roku na świat przyszło ich pierwsze wspólne dziecko - Leon. Zanim jednak para doczekała się tego cudownego momentu, musiała wiele przejść. Dziennikarka i wokalista musieli zmierzyć się z kilkoma straconymi ciążami:

"Pamiętam bardzo dobrze post z lipca 2020 zatytułowany "Która ciąża, który poród" u @olazebrowska .Czytałam go kilka razy. Wtedy to pytanie wywoływało we mnie złość, rozżalenie, niespełnienie, gorycz i brak nadziei. Bo pytanie dotyczyło mnie. Wielokrotnie. Dziś ( wreszcie, po tylu latach!) odpowiadając na nie podając konkretne liczby, choć widzę to zdziwienie w oczach notującego ("Jak to możliwe? Naprawdę?"),robię to ze spokojem, ale wciąż nosząc w sobie te wszystkie trudne emocje. Nie tylko moje. Nasze. Bo to zawsze historia Mamy i Taty" - napisała w social mediach. 

Agnieszka Hyży zdradza, jak żyje się w patchworkowej rodzinie

Agnieszka Hyży postanowiła podzielić się na swoim Instagramie przemyśleniami na temat życia w patchworkowej rodzinie. Do refleksji na ten temat skłoniło ją pytanie jednego z jej obserwatorów. Odpowiadając na jego pytanie, Agnieszka była szczera i nie owijała w bawełnę. Hyży wyznała, że nie jest to łatwe zadanie. Jeden z internautów zapytał także, czy korzystają z pomocy psychologa.

"Żeby była jasność, nie jestem zwolenniczką rozwiązywania problemów rodzinnych przez szybkie i emocjonalne decyzje o zakończeniu relacji, ale czasem się nie da. Ważne, by mieć z tyłu głowy, że nowa rodzina, to nowe problemy. Przeszłość będzie miała wpływ na nas i nie ma co się łudzić, że będzie inaczej". - odpowiada Agnieszka.

Zobacz również:

Pola Wiśniewska pokazała wiadomość od hejtera i upubliczniła jego wizerunek. "Zostaniesz jego kolejną szma*ą"

Konflikt w rodzinie Beckhamów. David wściekły na synową!

Anne Heche zostawiła wielki majątek. Ruszyła sądowa batalia o spadek

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Hyży | patchworkowa rodzina | psycholog | Grzegorz Hyży
Reklama
Reklama
Reklama