Reklama
Reklama

Agnieszka Hyży urodziła już dwa tygodnie temu?! Znamy płeć dziecka!

W sobotę 13 listopada Agnieszka Hyży (36 l.) poinformowała za pośrednictwem Instagrama, że po raz kolejny została mamą. Wiadomo już, jakiej płci jest pierwsze wspólne dziecko Agnieszki i Grzegorza!  

Agnieszka Hyży  stosunkowo późno, bo już w zaawansowanej ciąży, poinformowała fanów i opinię publiczną o tym, że razem z Grzegorzem (zobacz!) spodziewa się wspólnego potomka. 

Z czasem okazało się, że prezenterka miała problemy z zajściem i utrzymaniem ciąży, dlatego gwiazda nie chciała zbyt wcześnie informować o byciu w błogosławionym stanie. Na końcówce tego pięknego okresu Agnieszka nie omijała publicznych wystąpień i z dumą prezentowała ciążowe krągłości na celebryckich ściankach.

Reklama

Agnieszka Hyży urodziła

W końcu nadszedł jednak moment rozwiązania. 13 listopada na Instagramie gwiazda poinformowała, że ona i Grzegorz ponownie zostali rodzicami.

Przypomnijmy, że Agnieszka jest już mamą 8-letniej Marty z poprzedniego małżeństwa, a Grzegorz jest ojcem Aleksandra i Wiktora. Teraz doczekali się wspólnej pociechy. 

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży: Jaka jest płeć dziecka?

Agnieszka Hyży przy okazji publikacji na temat porodu nie wspomniała o tym, czy urodziła chłopca czy dziewczynkę. Świeżo upieczona mama nie zdradziła także imienia pociechy.

Jak ustalił jednak Pudelek, gwiazda urodziła dwa tygodnie temu i doczekała się narodzin synka. Dlaczego dopiero teraz o tym poinformowali?

Ciekawe, kiedy dowiemy się, jak para dała synkowi na imię. Macie jakieś pomysły?

Zobacz także:

Sensacja o "Królowej Życia"! Zdjęcie nie kłamie 

Katarzyna Śmiechowicz: Jak dziś wygląda polska seksbomba? 

Zaskakujące, jak wygląda teraz Godlewska! Trudno uwierzyć 


***
Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Hyży | Grzegorz Hyży
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy