Reklama
Reklama

Agnieszka Hyży dopiero co urodziła synka! 9 miesięcy po porodzie zachwyca w malutkim bikini!

Agnieszka Hyży zaledwie dziewięć miesięcy temu powitała na świecie swoją drugą pociechę. Gwiazda właśnie pokazała zdjęcie z urlopu, na którym pręży zgrabne, wyćwiczone ciało w mocno wyciętym bikini. Jak to jest możliwe, że po tak krótkim czasie udało jej się wrócić do formy? Jak wygląda Agnieszka Hyży po porodzie?

Agnieszka Hyży dopiero co urodziła synka! 9 miesięcy po porodzie zachwyca w malutkim bikini!

Agnieszka Hyży bardzo dba o swoją prywatność i stosunkowo rzadko publikuje zdjęcia z prywatnych wyjazdów. Gwiazda w listopadzie ubiegłego roku powitała na świecie upragnionego synka, któremu dała wraz z Grzegorzem Hyżym na imię Leon. Przypomnijmy, że gwiazda miała trudności z zajściem w ciążę, a para czekała niemal do ostatniej chwili, by ujawnić tajemnicę na temat błogosławionego stanu Agnieszki.

Reklama

Od tamtej pory para jeszcze bardziej chroni swojej prywatności  i cieszy się z chwil z pociechą na osobności. Gwiazdorskie małżeństwo właśnie wybrało się na wspólne wakacje, na które oczywiście zabrało nie tylko wspólne dzieci, ale i bliźnięta z poprzedniego związku wokalisty z Mają Hyży.

Agnieszka ostatnio pochwaliła się urlopowym zdjęciem, na którym widać, jak wygląda jej ciało 9 miesięcy po poradzie. Hyży zapozowała w modnym bikini w panterkowy wzór. Szczupła prezenterka ma lekko umięśniony brzuch i zgrabne, długie nogi. Aż trudno uwierzyć, że celebrytka tak szybko doszła do siebie, bo jej figura wprost zachwyca.

Jak to możliwe, że tak szybko wróciła do formy sprzed ciąży?

Zobacz też:

Dlaczego Agnieszka Hyży nie publikuje swoich zdjęć z mężem? Prezenterka komentuje sprawę

Agnieszka Hyży o złośliwych zaczepkach Mai Hyży: "Jak się pali, to się pali. Kiedyś zgaśnie"

Wiadomo, kto zastąpi Martę Manowską w "The Voice Senior". To ulubienica Telewizji Polskiej!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Hyży
Reklama
Reklama
Reklama