Reklama
Reklama

Dlaczego Agnieszka Hyży nie publikuje swoich zdjęć z mężem? Prezenterka komentuje sprawę

Agnieszka Hyży (37 l.) od dłuższego czasu nie opublikowała żadnego wspólnego zdjęcia ze swoim mężem, Grzegorzem (35 l.). To zaniepokoiło część fanów prezenterki. Niektórzy sugerowali nawet, że może to być spowodowane kryzysem w związku. Teraz, na swoim instagramowym profilu, sprawę skomentowała sama dziennikarka. Co powiedziała?

Agnieszka Hyży dba o prywatność

Agnieszka Hyży (37 l.), która w zeszłym roku po raz drugi została mamą, stara się stać na straży prywatności swojej rodziny.

Jak wiadomo nie jest dziś łatwo być dzisiaj osobą publiczną i zachować prywatność w pewnych kwestiach.

Upublicznianie zdjęć i informacji z życia osobistego jest już codziennością każdego z nas - social media sprawiły, że niemal wszyscy, choćby na chwilę, możemy poczuć się jak celebryci.

Jednak o ile większość z nas sama decyduje czym dzielić się ze światem, a co zachować dla siebie, o tyle osoby znane często nie mają już tego wyboru - sfera prywatna przenika się u nich ze sferą publiczną.

Reklama

Agnieszka Hyży jest tego świadoma, dlatego postanowiła pewne sprawy pozostawić poza czujnym okiem social mediów.

Agnieszka Hyży: "Chronimy, na ile się da, naszą prywatność"

Gwiazda stara się więc trzymać zdrowy dystans od mediów i nie dzielić się w sieci sprawami, które mają dla niej charakter osobisty. Jak sama słusznie zauważa: "W internecie nic nie ginie".

Nawet relacje typu Instastories, które zasadniczo są dostępne jedynie dobę, mogą przez kogoś zostać zapisane jako obrazek lub filmik video, by potem zrobić zawrotną karierę w sieci, niekoniecznie zgodnie z wolą autora.

Dziennikarka zapytana niedawno przez jednego z obserwujących, dlaczego tak niechętnie udostępnia zdjęcia z mężem i rodziną, odpowiedziała:

Ostatnie jej zdjęcie na którym pokazała się wraz z mężem pochodzi z marca tego roku. Biorąc pod uwagę jak często podobne fotografie zamieszczają inni celebryci, można zgodzić się z fanem dziennikarki, który określił jej podejście do prywatności jako "nietypowe".

zobacz też:

Agnieszka Hyży mierzy się z inflacją. Musi spłacać kredyt!

Agnieszka Hyży zaprzecza plotkom o ciąży

Grzegorz Hyży opowiedział o dzieciach. Rozbrajające wyznanie na antenie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Hyży
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy