Reklama
Reklama

Agnieszka Hyży wyjawiła prawdę o zaokrąglonym brzuszku. Pokazała zawartość

Agnieszka Hyży (37 l.) w listopadzie została po raz drugi mamą. Na świat przyszedł Leon, którego tatą jest Grzegorz Hyży. Ledwo minęło pół roku od jego narodzin, fani już zaczęli podejrzewać Agnieszkę o to, że postanowiła pójść za ciosem i znów zajść w ciążę.

Agnieszka Popielewicz w 2015 roku poślubiła w Rzymie muzyka Grzegorza Hyżego. Oboje mają dzieci z poprzednich związków. Agnieszka jest mamą Marty z małżeństwa z Mikołajem Witem, a Grzegorz ma dwóch synów ze związku z Mają Hyży. 

Decyzja o wspólnym dziecku była dla Agnieszki i Grzegorza naturalna, jednak wystąpiły problemy z realizacją. Popielewicz starannie je ukrywała. Dopiero, gdy wreszcie udało jej się zajść w wymarzoną ciążę, ujawniła, z czym się zmagała.  Jak wyznała na Instagramie:

Agnieszka Hyży komentuje plotki o ciąży

Reklama

W listopadzie 2021 roku na świecie pojawił się synek Agnieszki i Grzegorza. Rodzice nadali mu imię Leon. Prezenterka, zgodnie z modą panującą w show biznesie, błyskawicznie wróciła do figury sprzed ciąży. Gdy zaledwie półtora miesiąca po porodzie zamieściła na Instagramie swoje zdjęcie w obcisłej sylwestrowej kreacji, nic nie wskazywało na to, że dopiero co urodziła dziecko. 

Ostatnio jednak internauci zauważyli krągłości na idealnej sylwetce Agnieszki Hyży. Być może elegancka suknia w kolorze cappuccino, z drapowaniem na ramieniu, tak się po prostu układa, w każdym razie pojawiły się podejrzenia, jakoby prezenterka i jej mąż od razu zdecydowali się na drugie dziecko. Biorąc pod uwagę, jak długo starali się o pierwsze, trudno byłoby im się dziwić, gdyby postanowili pójść za ciosem. 

Hyży postanowiła odnieść się do ciążowych spekulacji fanów z przymrużeniem oka. Na Instagramie zamieściła to samo zdjęcie, zapełniając wybrzuszenie sukienki emotikonami przedstawiającymi pizzę, czekoladę i makaron, sugerując, że jedyna ciąża, o jaką może być podejrzewana, to  tzw. ciąża spożywcza. Do pizzy, czekolady i makaronu dołożyła 3 gwiazdki, do których zamieściła następujące wyjaśnienie:

Napisała także dementi:

Zobacz też:

Lara Gessler zdradziła płeć dziecka. "Całe życie chciałam mieć..."

Anna Mucha kusi nogami na Mazurach! Co za figura!

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Hyży | ciąża
Reklama
Reklama
Reklama