Reklama
Reklama

Hyży walczy ze skutkami inflacji. Musi spłacić kredyt!

Szalejąca inflacja daje się we znaki nie tylko "zwykłym" ludziom, ale także celebrytom. Wydawać by się mogło, że gwiazdy należą do tych bardziej uprzywilejowanych w społeczeństwie, a ich wysokie zarobki powodują, że ci pławią się w luksusie. Nic bardziej mylnego, wiele sław również odczuło drożyznę w sklepach! Jedną z nich jest Agnieszka Hyży (37 l.), która musi spłacać kredyt!

Agnieszka Hyży była jedną z gwiazd podczas pokazu mody Paprocki & Brzozowski. W trakcie imprezy prezenterka zaprezentowała się w pięknej i eleganckiej kreacji, ale nie tylko temat mody był istotny podczas eventu. 

Gwiazdy zebrane na wydarzeniu ochoczo rozmawiały na temat aktualnej sytuacji w Polsce. Honorata Skarbek wyznała, że nie boi się inflacji. Nieco odmienne zdanie w tym temacie ma Agnieszka Hyży, która wprost przyznała, iż zmaga się ze skutkami coraz wyższych cen w sklepach!

Reklama

Agnieszka Hyży mierzy się z inflacją. Musi spłacać kredyt!

Agnieszka Hyży jest nie tylko prezenterką i celebrytką, ale również prowadzi biznes. Kobieta nie ukrywa, że jest zaniepokojona szalejącą inflacją. W rozmowie z portalem "Plotek" wyjawiła, iż z "wielkim niepokojem" śledzi wszystko, co się dzieje". Na dodatek żona Grzegorza Hyżego (posłuchaj) musi spłacać kredyt.

37-latka musiała przeanalizować bieżące wydatki i zweryfikować, na co wydaje najwięcej pieniędzy.

Jak widać, ogromną część jej domowego budżetu pochłaniają koszty utrzymania gniazdka, jedzenia oraz paliwa.

Agnieszka Hyży: wiek, kariera, rodzina

Agnieszka Hyży urodziła się 19 marca 1985 roku w Mysłowicach. Przygodę w show-biznesie rozpoczęła od konkursów piękności. W 2007 roku rozpoczęła współpracę ze stacją Polsat i prowadziła wiele kultowych programów. 

Na swoim koncie ma również przygodę ze śpiewaniem i aktorstwem. W 2008 roku wystąpiła w jednym z odcinków show "Jak oni śpiewają", a także pojawiła się w serialu "Hotel 52". 

W 2011 roku wzięła ślub z Mikołajem Witem, z którym ma córkę Martę. Para rozwiodła się w 2014 roku, a rok później prezenterka poślubiła Grzegorza Hyżego. W 2021 roku urodziła syna Leona.

Zobaczcie również:

Woźniak-Starak zabrała ukochanego do Sopotu. Już nie kryje się ze swoim związkiem! Będzie ślub?

Krzysztof Respondek: Przez chwilę był wielką gwiazdą, a dziś... wreszcie ma czas dla rodziny

Agnieszka Kaczorowska mówi o priorytetach. "Wartości się zmieniają"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Hyży
Reklama
Reklama
Reklama