Reklama

Reklama

Reklama

Agnieszka Chylińska rozpłakała się na wizji. Łzy okrasiła osobistym wyznaniem

Agnieszka Chylińska (46 l.) świetnie sobie radzi w jury „Mam Talent!”, któremu przewodniczy. Oceniając innych, nie raz miała twardy orzech do zgryzienia. Tym razem emocje wokalistki sięgnęły zenitu, a z oczu popłynęły jej łzy. Co wydarzyło się w programie?

Agnieszka Chylińska rozpłakała się po występie uczestniczki

W ubiegły weekend na scenie "Mam talent!" pojawiła się Laura Dziąba, która postanowiła zaprezentować przed jury swój niezwykły głos. Wykonała wówczas utwór Sii "Titanium".

22-latka wyjawiła także, że od dziecka boryka się z poważnym schorzeniem - wrodzoną łamliwością kości. Co więcej, kobieta tuż przed wyczekiwanymi castingami złamała nogę. Przez to musiała wjechać na scenę na wózku inwalidzkim. Chociaż cały utwór była zmuszona śpiewać w pozycji siedzącej, zachwyciła swoim wykonem, a Agnieszka Chylińska odebrała jej śpiew wyjątkowo emocjonalnie.

Reklama

Łzy same wypłynęły jej spod powiek, a głos uwiązł w gardle. Ostatecznie przy ocenie uczestniczki zdobyła się na osobiste wyznanie.

Trudno stwierdzić, co Chylińska miała na myśli, mówiąc te słowa. Nie ma jednak wątpliwości, że przychylne opinie jurorów znalazły przełożenie w rzeczywistości, a popis 22-latki docenili także internauci.

"Śpiewać każdy może, lecz przekazywać uczucia i dzielić się nimi to już inny wymiar. Super, prawdziwy spektakl"; 

"Sztos, mega pięknie. Aż mi łezka poleciała. Brawo"; 

"Piękny, cudowny głos, miałem ciarki przez cały występ";

"Rewelacja i to się nazywa talent! Dziewczyna pozamiatała, dosłownie. Brawo, życzę powodzenia w dalszych etapach" - czytamy w komentarzach na oficjalnym profilu programu.

Agnieszka Chylińska - kariera

Chylińska zasłynęła ze swojego wokalu, gdy dała się poznać publiczności jako piosenkarka zespołu O.N.A, z którym nagrała pięć albumów studyjnych. Po tym jak zespół zakończył działalność, postanowiła iść własną drogą. 23 października 2009 wydała debiutancki album solowy pt. "Modern Rocking", który został utrzymany w stylu dance. Stał się on ogromnym sukcesem komercyjnym, zdobywając szczyt listy najlepiej sprzedających się albumów w Polsce OLiS, uzyskując w pierwszym tygodniu sprzedaży status złotej płyty.

Od tamtego dnia popularność Chylińskiej nie słabnie. Oprócz śpiewania i zasiadania w jury "Mam talent!", z czego gwiazda jest powszechnie znana, Agnieszka oddaje się pisaniu literatury dziecięcej.

Zobacz też:

Agnieszka Chylińska ma chore dzieci. Mówi, z czym się zmaga

Farna i Chylińska zmiażdżone przez ekspertkę

Michele Morrone obłapia Kardashiankę. Gwiazdor "365 dni" nie mógł utrzymać rąk przy sobie


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Chylińska | "Mam talent"

Reklama

Reklama

Reklama