Reklama
Reklama

Ewa Farna i Agnieszka Chylińska w Sopocie zmiażdżone przez ekspertkę: miejsce na podium za nieznajomość podstaw stylizacji

Stylistka Karolina Domaradzka skomentowała kreacje gwiazd festiwalu w Sopocie. Najbardziej dostało się Ewie Farnej i Agnieszce Chylińskiej.

Ewa Farna może pochwalić się świetnym głosem, niestety gorzej z wizerunkiem scenicznym. Wokalistka na gwałt potrzebuje nowej stylistki, która pomoże jej dobrać garderobę właściwą do sylwetki - uważa modowa ekspertka Karolina Domaradzka.

Na niedawnym festiwalu w Sopocie 29-latka brylowała w przykusej koszuli i kozaczkach, które wyeksponowały mankamenty jej sylwetki. Domaradzka, omawiając festiwalowe kreacje, nie zostawiła na Farnej suchej nitki.

Reklama

"Ten outfit to zło w najczystszej postaci. Fryzura wołająca o pomstę do nieba, naszyjnik z innej parafii, karykaturalnie wyglądające w tym zestawieniu kabaretki, wieczorowy makijaż użyty w trybie ewidentnie dziennej kreacji i botki w stylu lat 60-tych, które pasują do całości jak ogórek kiszony do pizzy. Absolutny majstersztyk w zmarnowaniu potencjału koszuli oversize oraz miejsce na podium za nieznajomość podstaw stylizacji" - możemy przeczytać.

Festiwal w Sopocie. Stylistka krytykuje outfit Farnej, oberwała też Chylińska

Stylizacja Agnieszki Chylińskiej, która w Sopocie biegała po scenie i krzyczała, również nie zrobiła wrażenia na Domaradzkiej. Ekspertka modowa doradziła jej poszukanie bardziej kompetentnej stylistki.

"Napiszę krótko: Agnieszka powinna zmienić stylistę. Jej outfit jest przestarzały, nudny i zupełnie niewiarygodny, szczególnie jeżeli pod uwagę weźmie się charyzmę artystki. Nie każdy musi być modny, ale wypadałoby przestać udawać, że nadal żyjemy w 2006 roku".

Zobacz też:

Chylińska pokazała nowe tatuaże. Z błędem

Farna pokazała zdjęcia swoich pociech

Ewa Krawczyk znaleziona w kałuży krwi? Komentuje doniesienia


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Farna | Agnieszka Chylińska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy