Reklama
Reklama

Top Of The Top Sopot Festival 2022. Chylińska z nowym tatuażem, Nykiel jak zebra, Cleo jako kowbojka

Drugi dzień Top Of The Top Sopot Festival 2022 zwabił do Opery Leśnej plejadę gwiazd, które chętnie prezentowały swoje wymyślne stylizacje. Na scenie i ściankach nie zabrakło gospodyni wieczoru Agnieszki Woźniak-Starak, dawno niewidzianej Natalii Nykiel, czy Michała Szpaka. Kto prezentował się najlepiej tego wieczoru?

Top Of The Top Sopot Festival 2022. Chylińska z nowym tatuażem, Nykiel jak zebra, Cleo jako kowbojka

Wczoraj zakończył się drugi dzień Top Of The Top Sopot Festival 2022. Nad morze przyjechały tłumy gwiazd, które chętnie pozowały do zdjęć i chwaliły się nieraz dość osobliwymi stylizacjami. W tym roku wyraźnie kilka osób odeszło od klasycznego dresscode'u na rzecz eksperymentów z modą...

Agnieszka Woźniak-Starak jak zwykle zachwyciła fantazyjną sukienką - miała na sobie pomarańczową kreację wyszywaną cekinami. Na imprezie chętnie pozowała do zdjęć też Natasza Urbańska w skórzanym gorsecie i dawno niewidziana Natalia Nykiel w mini kreacji "na zebrę". Największą sensację wśród widzów wzbudziła jednak Cleo przebrana za kowbojkę oraz Michał Szpak z malunkami na twarzy. To właśnie ten artysta wrócił do domu ze statuetką Bursztynowego Słowika. Na scenie nie zabrakło również Agnieszki Chylińskiej, która zaskoczyła nie tylko występem, ale i nowym tatuażem na czole w formie napisu w języku angielskim "błogosławiona". 

Reklama

Kto wyglądał tym razem najlepiej?

Zobacz też:

Top of the Top Sopot Festival 2022. Kasia Wilk przywitała publiczność słowami: "Dobry wieczór Opole"

Top of the Top Sopot Festival 2022: Blue Cafe został zmiażdżony przez widzów: "Jest słaba wokalnie"

Top of the Top Sopot Festival 2022: Margaret w ogniu krytyki. Wszystko przez fałsz! "Dobre czasy już minęły”


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Chylińska | Natasza Urbańska | Ewa Farna | Cleo
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy