Reklama

Reklama

Reklama

Top of the Top Sopot Festival 2022 w ogniu krytyki. Dostało się Blue Cafe i Margaret. Na tym nie koniec pretensji widzów

Zakończył się drugi dzień imprezy Top of the Top Sopot Festival 2022. Tym razem na scenie mogliśmy podziwiać rzeszę polskich gwiazd wykonujących swoje najpopularniejsze utwory. Niestety, nie każdy występ przypadł do gustu widzom. Internauci opisali swoje uczucia w mediach społecznościowych.

Zespół Blue Cafe z wokalistką Dominiką Gawędą (posłuchaj!) został dosłownie zmiażdżony po swoim występie w Operze Leśnej. O co dokładnie poszło?

Top of the Top Sopot Festival 2022: Blue Cafe zmiażdżone krytyką internautów

Zespół Blue Cafe został zaproszony na drugi dzień festiwalu pod hasłem #iDANCE. Choć wokalistka i tancerki na scenie dwoiły i troiły się, aby dać satysfakcjonujące show, to niestety poległ wokal Dominiki Gawędy

Reklama

Wokalistka łapała słyszalną zadyszkę, urywała słowa i ewidentnie mocno się męczyła. Jak na występ Blue Cafe zareagowali widzowie? Niezbyt przychylnie. Oto, jakie komentarze można znaleźć pod informacjami TVN o występie zespołu:

"Uszy więdły".

"Po raz kolejny pokazała, że jest słaba wokalnie, a zespół przebój miał lata temu... a wkurzają się, kiedy ludzie pytają ich o Tatianę. Trudno do niej nie nawiązać, gdy to z nią osiągnęli największy sukces, a teraz nie mogą tego dosięgnąć".

"Porażka".

"To było bardzo dziwne".

"Hity? Czyli jakie?".

"To była Dominika Gawęda? Co jej się stało z głosem?" - czytamy na oficjalnym profilu stacji TVN.

Top of the Top Sopot Festival 2022: festiwal fałszowania

Wśród gwiazd drugiego dnia festiwalu, mogliśmy dostrzec Agnieszkę Chylińską, Ewę Farną, Margaret, Natalię Nykiel, Michała Szpaka, Feel, Cleo, Ralpha Kamińskiego, Natalię Przybysz, Kombii i Nataszę Urbańską.

Duża część gwiazd niestety nie udźwignęła poziomu własnych utworów. Oprócz fałszującej Dominiki Gawędy w tym samym dniu wystąpiła Margaret (sprawdź!), która pomimo energetycznego, czerwonego gorsetu sama nie była na scenie zbyt żywiołowa. Na dodatek jej wokal stał się słabszy, fałszujący i nie przypominał tego ze swoich najlepszych czasów. Może wokalistka nie miała siły?

Dzień wcześniej została też mocno skrytykowana przez Wojciecha Manna Patrycja Markowska, a także zespół Lady Pank. Widzowie sami komentują w mediach społecznościowych, że festiwal okraszony jest ciągle tymi samymi, wyświechtanymi już nazwiskami gwiazd, playbackiem i autotunem. 

Zobacz też:

Dominika Gawęda nie mogła już milczeć! Zabrała głos w sprawie Tatiany Okupnik!

Dominika Gawęda już tak nie wygląda! Co za zmiana!

"Błogosławiona" Agnieszka Chylińska zrobiła sobie tatuaże na twarzy. Widok poraża

Charyzmatyczna modelka oświadczyła się partnerce na wizji. Ślub będzie w Vegas

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy