Reklama
Reklama

Agnieszka Chylińska i jej tajemnicze drugie małżeństwo. Krążące o mężu plotki nie cichły latami

Agnieszka Chylińska (47l.) jest nie tylko wielką gwiazdą, ale również oddaną żoną i matką. Ze swoim drugim mężem trwa w miłości od wielu lat, jednak jak sama wspomina - początki nie były łatwe ze względu na brak pieniędzy. Sama o swoim życiu prywatnym latami niechętnie opowiadała w mediach. Krążące plotki o niej i mężu skomentowała dopiero w głośnym wywiadzie. Wtedy to postanowiła wyjawić całą prawdę...

Agnieszka Chylińska zaczęła karierę wokalistki w 1994 roku w zespole O.N.A. Piosenkarka uplasowała się w czołówce polskiego rocka. Od 2009 roku śpiewała solo i dotąd wydała cztery albumy studyjne. Za swoją twórczość otrzymała wiele nagród, jednak na początku jej kariery nie było tak kolorowo. 

Agnieszka Chylińska i początki małżeństwa z Markiem

Chylińska występując w zespole O.N.A, przyznała, że jej głównym priorytetem była tylko muzyka i praca. Przez to stała się egoistyczna i samolubna. Z tego samego powodu ucierpiało jej pierwsze małżeństwo, które przetrwało jedynie 16 miesięcy. 

Reklama

Potem Agnieszka poznała Marka. Po rozstaniu z kolegami z zespołu O.N.A wokalistka była zagubiona, nie miała pomysłu na siebie, męczyło ją życie gwiazdy.

Przyznała także, że dziennie wydawała 20 złotych, jednak jej priorytetem stała się rodzina. Bardzo duże wsparcie zyskała również od swojej menadżerki Joanny, która była bardzo pomocna. 

Agnieszka Chylińska określiła się jako choleryczka, osoba chaotycza, jednak zależało jej, aby małżeństwo z Markiem przetrwało. Jak ją zmieniło?

Wokalistka uważa, że przed poznaniem Marka była bezkompromisową osobą. Dla miłości nauczyła się starać i zawierać kompromisy. 

Jaki jest Marek, drugi mąż Agnieszki Chylińskiej?

10 lat temu Agnieszka Chylińska przyznała, że Marek jest jej przeciwieństwem. Na początku małżeństwa to piosenkarka utrzymywała rodzinę, natomiast mąż zajmował się dziećmi

Mąż gwiazdy stroni od świata show-biznesu i nie pokazuje się z żoną na branżowych imprezach. Wiadomo natomiast, że jest grafikiem - projektował okładki płyt dla Agnieszki. 

Chylińska ceni w Marku to, że nie jest zainteresowany światem ścianek i celebryckich spędów. To przy nim gwiazda odnalazła "normalność". 

Agnieszka Chylińska i Marek mają jednego syna - Ryszarda urodzonego w 2004 roku oraz dwie córki: Esterę - młodszą o 4 lata i Krystynę urodzoną w 2013 roku. 

Nie uchroniło to jednak gwiazdy przed pojawieniem się plotek na temat kryzysu w jej drugim małżeństwie, co zresztą w zawoalowany sposób zasugerować miała sama Agnieszka w swojej książce.

Na szczęście okazało się, że problemy w związku udało im się pokonać. A mąż adoruje ją i pomaga w domowych obowiązkach...

"Marek na przykład zabiera dzieci i jedzie za Agnieszką na plan ’Mam talent!". Poza tym chętnie wpada też na jej koncerty. Agnieszka mówi, że czuje się, jakby ich małżeństwo przeżywało drugą młodość" - zdradziła "Faktowi" osoba z ich otoczenia. 

Taki mąż to prawdziwy skarb!

CZYTAJ TAKŻE:

Agnieszka Chylińska wcześniej tego nie planowała. Zaskoczyła wszystkich

Co za przystojniak w "The Voice of Poland"! Daniel Borzewski przez lata występował w TVP

Kim jest tata Sary James? Zostanie nową gwiazdą TVN-u u boku Marzeny Rogalskiej

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Chylińska
Reklama
Reklama
Reklama