Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agnieszka Chylińska w powieści pisze o rozwodzie. Kryzys małżeński trwa?

Nie omijają jej życiowe rafy. W swojej najnowszej książce jest szczera do bólu. Wyjawia rodzinne sekrety.

- Zawsze miałam zasadę, żeby mówić o sobie, drzeć się o sobie - mówiła Agnieszka Chylińska (43 l.), zdradzając, że zarówno teksty jej piosenek, jak i książki inspirowane są jej historią.

Reklama

Nie inaczej jest w przypadku najnowszej publikacji pt. "Giler, trampolina i reszta świata". Wokalistka z każdą kolejną częścią serii odsłania coraz więcej prywatnego życia.

- Kochani, ja znam życie, popularność nie odkleja mnie od trosk - powiedziała ostatnio wzruszona w rozmowie z Marcinem Prokopem. Emocje tak nią targały, że nie mogła dokończyć wywiadu.

Później napisała do fanów list, w którym wyjaśniła, że jest mamą "wyjątkowego dziecka". Jednoznacznie dała do zrozumienia, że jedna z jej pociech cierpi na autyzm. Tak jak mały bohater jej książki.

Agnieszka przedstawia losy Państwa Zezików. To rozwiedzeni rodzice trójki dzieci: rezolutnej nastolatki Zezi, 13-letniego Gilera i najmłodszego Franka.

Z kart powieści wyłania się obraz kochającej się rodziny, która przez lata zmagała się z wyzwaniem, jakim jest wychowanie autystycznego Gilera.

Chłopiec jako niemowlę prawie nie spał i cały czas płakał. Nie lubił przytulania, źle reagował na hałasy. Wraz z wiekiem lista jego nietypowych zachowań się wydłużała. Na dodatek cierpiał na różne alergie pokarmowe, więc wymagał restrykcyjnej diety.

Zezikowie szukali pomocy w specjalistycznych poradniach, ale było im coraz trudniej.

- Gdy Mama opadała z sił lub miała gorszy dzień, wtedy Tata obejmował ją i mówił, że jakoś to będzie. Gdy Tata miał swój dzień smutku i oddychania w ciszy, Mama piekła ulubione ciasto Taty, puszczała muzykę i od razu robiło się wszystkim raźniej - pisze Chylińska.

Niestety, nie ominął ich poważny kryzys małżeński, który zakończył się rozwodem.

- Z tych coraz bardziej poskręcanych niedomówień, zaniechań, przemilczanych złości, uraz i lekceważeń zrobi się węzeł, który niezauważalnie zacznie niszczyć plan na szczęście - czytamy.

Czy piosenkarka korzystała z własnych doświadczeń? Zbieżności z jej biografią jest wiele.

Czytaj dalej na następnej stronie

Dobry Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Chylińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje