Reklama
Reklama

Chylińska ogłosiła niespodziankę. Wzięła wszystkich z zaskoczenia

Agnieszka Chylińska nie spoczywa na laurach i z powodzeniem kontynuuje swoją karierę muzyczną. Wciąż też przybywa jej fanów, którzy są spragnieni słuchania jej muzyki nie tylko z odbiorników, ale też na żywo. To właśnie dla nich przygotowała nie lada niespodziankę.

Początki kariery Chylińskiej

Agnieszka Chylińska ma 47 lat, a na scenie występuje już od prawie trzydziestu. W 1994 roku wystąpiła na Festiwalu Piosenki Francuskiej, a chwilę później została wokalistką w swoim pierwszym zespole. Znaczący sukces przyszedł jednak dopiero, kiedy dołączyła do O.N.A. (posłuchaj!) Jej kariera rozbłysła w mgnieniu oka i Chylińska stała się jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek. I choć daleko jej było do słodkiego wyglądu, to szybko zyskała sobie tysiące fanów. Wielu z nich jest wiernych jej muzyce do tej pory.

Reklama

W muzyce Chylińskiej przez wszystkie lata zaszło sporo zmian, zwłaszcza kiedy odeszła z zespołu i rozpoczęła solową karierę. Jej fani jednak nie odwrócili się od niej. Przeciwnie! Zyskała sporo nowych.

Chylińska nie tylko nagrywa nowe utwory, ale także przede wszystkim dużo koncertuje. I to nie tylko po Polsce, ale także za granicą. Odwiedza zarówno małe miejscowości, jak i wielkie metropolie.

Chylińska ogłosiła niespodziankę

Teraz, jak się okazuje, postanowiła zrobić fanom niespodziankę. Tym razem jest ona skierowana do mieszkańców Szwecji, którzy chcieliby spotkać się z nią na żywo. To właśnie tam, a konkretnie w Sztokholmie, Agnieszka Chylińska zagra koncert, którego wcześniej nie planowała.

"NIESPODZIANKA! Dokładamy koncert w Szwecji" - napisała, a fani w komentarzach nie kryli zachwytu. "Już się nie możemy na ciebie doczekać", "Czekamy", "Bilety już kupione". Pojawiło się także wiele emotikonek serduszek, świadczących, że fani niezwykle cieszą się z niespodzianki. Inni z kolei pisali, gdzie chcieliby, żeby ich idolka przyjechała. Wśród wymienionych krajów znalazła się m.in. Dania.

Zobacz też:

Chylińska dostała pilne wieści tuż przed wejściem na scenę. Spływają gratulacje

Agnieszka Chylińska nie wytrzymała. Wszystko pokazały kamery w Sopocie

Ciąg dalszy sporu wokół O.N.A. Co na to Agnieszka Chylińska?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Chylińska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy