Reklama
Reklama

Agata Rubik o chorobliwiej zazdrości: "Znałam wszystkie hasła Piotra i regularnie czytałam maile"

Agata Rubik w rozmowie z fanami ujawniła szczegóły prywatnego życia małżeńskiego. Poruszyła temat zaufania i wzajemnej kontroli. Żona Piotra Rubika miała sprawdzać jego telefon i pocztę!

Agata Rubik zarabia na Instagramie

Agata Rubik to modelka i dziennikarka, która znana jest w ostatnim czasie głównie jako żona kompozytora Piotra Rubika. Para pobrała się ponad 13 lat temu. Mają dwie córki Helenę i Alicję, a Agata spełnia się jako mama. Przed laty zagrała w teledyskach do utworów Piotra Rubika "Psalm dla ciebie" i "Strażnik raju". Sporadycznie Rubikowie pojawiają się razem w różnych produkcjach telewizyjnych. W 2021 r. małżeństwo wzięło udział w programie "Power Couple", w którym kilka par celebrytów zamieszkało na kilka tygodni w jednej willi i podejmowało się różnych zadań mających udowodnić, jak dobrze się znają i jak mocna jest ich więź. 

Reklama

Agata Rubik aktywnie prowadzi konto na Instagramie, gdzie dzieli się zdjęciami i filmikami prezentującymi życie rodzinne i podróże. Działalność na tej platformie społecznościowej jest zresztą głównym źródłem zarobku Agaty Rubik, co sama zadeklarowała w jednym z odcinków Q&A

"Aktualnie zarabiam tutaj, na IG, a pieniążki wydaję głównie na podróże, które są moją pasją i które nie byłyby możliwe, gdybym pracowała na etacie. I wiecie, co jest najlepsze? Jestem szczęśliwa, kocham swoje życie i niczego mi nie brakuje" - przekonywała celebrytka.

Agata Rubik o małżeńskiej kontroli i zaufaniu

W najnowszej dyskusji z fanami celebrytka odsłoniła kulisy małżeństwa z kompozytorem. Wyznanie to zostało sprowokowane pytaniem o zazdrość i kontrolę.

"Na początku związku z Piotrem znałam jego wszystkie hasła i regularnie czytałam e-maile. Wynikało to raczej z ciekawości, nie z zazdrości. Dostawał dużo zabawnych listów i propozycji. Piotr mi nie daje kompletnie powodów do zazdrości, ja jemu też nie. Ale ręki bym sobie za nikogo uciąć nie dała, bo życie bywa przewrotne, a ja bardzo sobie cenię swoje ręce. Nadal mamy dostęp do swoich telefonów itp., ale nikt nie ma potrzeby, żeby z tego korzystać" - oznajmiła Agata Rubik.

Jak widać, małżonkowie są bardzo otwarci wobec siebie. Nie mają problemów z zazdrością. 

Kim jest Agata Rubik?

Agata Rubik urodziła się 12 grudnia 1986 roku we Wrocławiu, obecnie ma 35 lat. Jej panieńskie nazwisko to Paskudzka. Wielokrotnie brała udział w konkursach piękności. Ma ku temu predyspozycje, a jej wzrost to 175 cm. Agata ukończyła dziennikarstwo na Dolnośląskiej Szkole Wyższej.

Agata Rubik jest żoną Piotra Rubika (53 l.) od 2008 roku. Para poznała się podczas wyborów Miss Polonia 2005, w których brała udział Agata. Piotr wówczas był jednym z jury konkursu.

Zobacz też:

Ciąża zaskoczyła Agatę Rubik. Nie kryła przerażenie

Rubikowie 17 lat temu po raz pierwszy się pocałowali

Rubikowie kłócą się o opiekę nad dziećmi


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Rubik | Piotr Rubik
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy