Reklama
Reklama

Rubikowie dokładnie 17 lat temu po raz pierwszy się pocałowali. Wyjawiają: „Dawkowaliśmy sobie przyjemności”

Agata (35 l.) i Piotr (54 l.) Rubikowie związali się ze sobą równo siedemnaście lat temu. Wówczas ich związek wywołał niemałą sensację ze względu na różnicę wieku. Dziś już mało kto wytyka im ten fakt. Para z okazji rocznicy udostępniła wyjątkowe zdjęcie z prywatnego archiwum!

Rubikowie: hostoria związku

Agata i Piotr Rubikowie należą do tych par w polskim show-biznesie, które można uznać za absolutny wyjątek. Nie jest tajemnicą, że wiele medialnych związków rozpada się, często z wielkim hukiem. Często kończy się to praniem brudów w tabloidach. Rubikowie, nie dość że trzymają się z dala od afer, to jeszcze na każdym kroku zapewniają, że są ze sobą szczęśliwi tak samo jak na początku związku.

A ich miłość liczy już równo siedemnaście lat! Kiedy związali się ze sobą, wiele osób nie wróżyło im długiej wspólnej przyszłości. Sądzono bowiem, że młodsza od kompozytora o dziewiętnaście lat ukochana z pewnością szybko porzuci go dla młodszego. Tak się jednak nie stało i nie zanosi się, by miało się stać.

Reklama

Agata i Piotr Rubikowie niemal codziennie zapewniają o swojej wzajemnej miłości na Instagramie. Para w 2008 roku wzięła ślub, doczekała się także dwóch córek - Helenki i Alicji. Wszyscy wspólnie tworzą rodzinę jak z obrazka.

O różnicę wieku, która początkowo była im non stop wytyka, dziś już mało kto pyta. Za to Agata Rubik wciąż dostaje pytania, jaką pracę wykonuje i czy dokłada się do rodzinnego budżetu. Żona kompozytora zapewnia, że prowadzenie Instagrama przynosi jej dochody, z których jest się w stanie utrzymać, dlatego ma zamiar nadal w ten sposób zarabiać.

Rubikowie świętują 17. rocznicę związku

Z okazji swojej rocznicy para po raz kolejny przypomniała o sobie. Zamieścili to samo zdjęcie, a w podpisie, a konkretnie w hasztagachh, poinformowali, że dokładnie 17 lat temu miał miejsce ich pierwszy pocałunek. Agata Rubik w odpowiedzi jednemu z fanów napisała, że "dawkowali sobie przyjemności".

Oprócz tego pojawiło się oczywiście mnóstwo gratulacji i życzenia kolejnych wielu wspólnych lat razem.

"Oby tak dalej" - piszą fani.

Zobaczcie również:

Agata Rubik ujawniła nieznane kulisy ślubu z Piotrem. Nietrafione prezenty i wpadka podczas wesela!

Agata i Piotr Rubikowie. Złośliwi wytykali im różnicę wieku, a oni nadal są razem!

Agata Rubik pokazała zdjęcie z córkami. Jak siostry!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Rubik | Piotr Rubik
Reklama
Reklama
Reklama