Reklama

Reklama

Reklama

Agata Buzek nie płacze już po Braciaku! W Gdyni przyłapali ją na czułościach z inną kobietą

Agata Buzek nie przestaje zaskakiwać. Córka byłego premiera i ceniona aktorka w prasie plotkarskiej pojawia się też często z powodu burzliwego życia uczuciowego. Od kilku lat gwiazda tworzyła związek z Jackiem Braciakiem, ale ostatnie doniesienia na temat pary wskazują, że to już przeszłość. Podczas pobytu w Gdyni Buzek nie narzekała jednak na samotność. Towarzyszyła jej tajemnicza kobieta, z którą w pewnym momencie zaczęła się czule obejmować na środku ulicy...

Agata Buzek  to jedna z bardziej cenionych aktorek w Polsce. Choć krytycy filmowi ją uwielbiają, trudno w jej przypadku mówić o tym, by zrobiła jakąś spektakularną karierę. 

Zresztą sama córka Jerzego Buzka nigdy nie zabiegała o popularność, stroniąc od celebryckich spędów i wywiadów na temat życia prywatnego. 

Nie jest jednak tajemnicą, że Agata w życiu prywatnym raczej nie może narzekać na nudę. Po 12 latach małżeństwa z Adamem Mazanem postanowiła się rozwieść. 

Reklama

Potem na jej drodze stanął Jacek Braciak, z którym zaczęła tworzyć jeden z bardziej tajemniczych związków w polskim show-biznesie. 

Początkowo między nimi trwała prawdziwa idylla. Jednak okres pandemii miał sprawić, że ich drogi powoli zaczęły się rozchodzić. Znajomi pary donosili, że to definitywny koniec ich związku. 

Jednak kilka miesięcy temu niespodziewanie pojawiły się znów ich wspólne zdjęcia, na których znów czule się do siebie tulili i raczyli papierosami. Potem aktor odwiózł Agatę do jej mieszkania, a sam wrócił do własnego lokum. 

Agata Buzek z przyjaciółką w Gdyni

Od kilku dni aktorka przebywa nad morzem, gdzie trwa 47. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Pojawiła się m.in. na premierze filmu "Iluzja" w reżyserii Marty Minorowicz. Film z Buzek w roli głównej powalczy o Złote Lwy. Na premierze zjawiła się jednak bez osoby towarzyszącej. 

Za to już następnego dnia na brak towarzystwa narzekać nie mogła. Podczas spaceru po Gdyni towarzyszyła jej tajemnicza kobieta. 

W pewnym momencie panie mocno się do siebie zbliżyły. Wygląda na to, że są ze sobą bardzo blisko...

"Podczas spaceru panie minęły sklep z kapeluszami. Najwyraźniej zachęciła je witryna, bo postanowiły wejść do środka. Po kilku minutach obie wyszły w oryginalnych nakryciach głowy i kontynuowały ożywioną dyskusję. W pewnym momencie bardzo mocno zbliżyły się do siebie..." - relacjonuje "Super Express", który opublikował też kilka zdjęć ze spotkania Agaty z przyjaciółką. 

Zobacz też: 

Buzek i Braciak dopiero do siebie wrócili, a już rozstanie?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Buzek | Jacek Braciak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy