Reklama
Reklama

Horoskop tygodniowy na 8-14 października 2022. Ognista energia Pełni Księżyca w Baranie

Pełnia Księżyca w Baranie oznacza, że możesz stanąć w obronie siebie. Ogień charakteryzujący Barana sprowadzi też namiętną energię, która całkowicie cię pochłonie. Oto horoskop na 8-14 października 2022 dla wszystkich znaków zodiaku.

Pełnia Księżyca w Baranie, która nastąpi 9 października 2022 wyzwoli w nas wulkan energii. Dzięki niej będziesz mógł się skupić na rzeczach, które chcesz osiągnąć. Oto horoskop tygodniowy na 8-14 października 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

Pełnia Księżyca w Baranie: jak wpłynie na nasze zachowanie i nastrój?

Pełnia Księżyca w Baranie dostosowuje się do twojej misji w życiu i ujawnia twój prawdziwy cel. Możesz w tym dniu czuć się bardziej w zgodzie ze swoim życiem i sukcesami. Baran jest rządzony przez asertywną i ognistą planetę Mars, która popycha cię w kierunku odważnego działania i stania w obronie siebie. Odwaga i instynkt są faworyzowane podczas tej pełni Księżyca.

Reklama

Horoskop tygodniowy na 8-14 października 2022: Baran

Baran 8-14 października 2022. Czas spędzony na spokojnych zajęciach, takich jak medytacja, spacery lub rozmowy od serca do serca, mogą wydawać się szczególnie satysfakcjonujące emocjonalnie. Łagodniejsze i cichsze podejście niż zwykle może przynieść korzyści twojemu umysłowi, ciału, duszy i relacjom.

Horoskop tygodniowy na 8-14 października 2022: Byk

Byk 8-14 października 2022. Twoja energia psychiczna może być skoncentrowana na kwestiach bezpieczeństwa własnego, ochrony bliskich i badania sposobów, aby uczynić twoje życie domowe jeszcze bardziej komfortowym i satysfakcjonującym. Pamiętaj tylko, aby jak najszybciej zrezygnować ze wszystkich niekorzystnych umów.

Horoskop tygodniowy na 8-14 października 2022: Bliźnięta

Bliźnięta 8-14 października 2022. Możesz być narażony na utratę cierpliwości, szczególnie wobec bliskich. Być może czujesz się zapracowany i przemęczony, chcąc opanować nad typową rutyną życia. Dlatego warto doświadczyć czegoś nowego i ekscytującego. Postaraj się odkrywać nowe przyjemności w życiu pozostając jednocześnie wyrozumiałym i kochającym wobec członków rodziny, którzy zawsze są po twojej stronie.

Horoskop tygodniowy na 8-14 października 2022 2022: Rak

Rak 8-14 października 2022. Uczucie, że nie jesteś w stanie powiedzieć, jak się czujesz lub cieszyć się przyjemną aktywnością z bliskimi, może prowadzić do frustracji na początku tygodnia. Najlepiej poradzisz sobie, rozpoznając, że ta chwila jest ostatecznie ulotna i skupisz się na oddechu i relaksacji.

Horoskop tygodniowy na 8-14 października 2022: Lew

Lew 8-14 października 2022. Na początku tygodnia poczujesz, że nadszedł czas, aby wprowadzić znaczące zmiany w sposobie, w jaki radzisz sobie z regularnymi zadaniami i/lub dbasz o swoje fizyczne, emocjonalne i psychiczne samopoczucie. Możesz również poczuć, że konieczne jest nadanie priorytetu wyższemu uczeniu się i ukierunkowanie na doświadczenia otwierające oczy.

Horoskop tygodniowy na 8-14 października 2022: Panna

Panna 8-14 października 2022. Atakowanie bezpodstawnymi oskarżeniami w drugą połówkę lub bliskiego kolegę może być nieuniknione w tym tygodniu. Sednem problemu może być zamieszanie, nieporozumienie lub intensywne uczucie, które zaślepia racjonalne myślenie. Sprawdź, czy możesz poczekać, aby poczuć większe poczucie jasności i skupienia, zanim wykonasz jakiekolwiek odważne ruchy.

Horoskop tygodniowy na 8-14 października 2022: Waga

Waga 8-14 października 2022. Możesz czuć się bardziej komfortowo, będąc nieco mniej towarzyskim w tym tygodniu.  Jest to czas, w którym możesz skupić się na swoim wewnętrznym rozwoju, badać nowe sposoby wspierania istniejącego zestawu narzędzi technik radzenia sobie ze stresem i dążyć do własnych potrzeb emocjonalnych. Im więcej możesz się nauczyć, tym bardziej będziesz przygotowany. 

Horoskop tygodniowy na 8-14 października 2022: Skorpion

Skorpion 8-14 października 2022. Uważaj na niebezpieczne uczucia chęci romansu na początku tygodnia. Sentymentalizm i romantyzowanie na temat przeszłości może się pojawić u osób w związkach, które nie czują się nie w zgodzie z teraźniejszością. Zrób to, czego potrzeba, aby odzyskać swój umysł (i serce) w tej chwili. 

Horoskop tygodniowy na 8-14 października 2022: Strzelec

Strzelec 8-14 października 2022. Będziesz zmotywowany, aby wyjść ze swojej strefy komfortu i stanąć w centrum uwagi w pracy. Być może podzielisz się ambitną propozycją z kolegami lub omówisz z wyższym rangą, w jaki sposób możesz przyczynić się do rozwoju swojego zespołu. Później wygospodaruj czas na marzenia o tym, jak może wyglądać twoja ostateczna ścieżka zawodowa w przyszłości. Kluczem będzie upewnienie się, że zachowasz równowagę między osobistymi i zawodowymi przedsięwzięciami.

Horoskop tygodniowy na 8-14 października 2022: Koziorożec

Koziorożec 8-14 października 2022. Możesz być bardzo zmotywowany, aby lepiej wyrażać siebie i swoje potrzeby bliskim i partnerowi. Mówienie prawdy pomoże zbliżyć się do nich i poczuć się niesamowicie satysfakcjonującym na różnych poziomach. Później będziesz bardziej wrażliwy niż zwykle, zwłaszcza jeśli czujesz, że napotykasz jakiekolwiek ograniczenia. Poszukaj zdrowego, uziemiającego sposobu na zaspokojenie swojej potrzeby ekscytacji, takiej jak nowy trening lub stymulujący projekt zawodowy.

Horoskop tygodniowy na 8-14 października 2022: Wodnik

Wodnik 8-14 października 2022. Twoje pragnienie dzielenia się głęboko intymnymi chwilami ze swoją drugą połówką lub kimś wyjątkowym z pewnością będzie odczuwalne na początku tygodnia. Z drugiej strony będziesz chciał obniżyć tempo życia i skupić się na nawiązaniu kontaktu ze swoimi pragnieniami i emocjami. Później możesz poczuć, że nadszedł czas, aby medytować i ustalić śmiałą intencję związaną z najbliższą osobą.

Horoskop tygodniowy na 8-14 października 2022: Ryby

Ryby 8-14 października 2022. Twoja energia mentalna z pewnością będzie pozytywnie wpływać na rozwój. Będziesz miał ochotę poszerzyć swój umysł: studiować nowe technologie lub uczyć się nowego języka. Wszechświat oddziałowuje na twoje chęci uczenia się, dyskutowania i poszukiwania odpowiedzi z pozytywnym skutkiem!

Zobacz także:

Retrogradacja Merkurego w Wadze już się rozpoczęła. Przepowiednia astrologów nie pozostawia wątpliwości

Skutki retrogradacji Merkurego w 2022 dla wszystkich rodzajów zodiaku (ogień, woda, powietrze, ziemia)

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: horoskop | horoskop tygodniowy | Astrologia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy