Reklama

Reklama

Reklama

Horoskop dzienny na poniedziałek, 3 października 2022. Pielęgnuj nagradzanie siebie

Sprawdź horoskop dzienny na poniedziałek, 3 października 2022 dla wszystkich znaków zodiaków. Czego może oczekiwać los od Barana, Byka, Bliźnięta, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Koziorożca, Wodnika i Ryb? Wiemy, co się dzisiaj stanie!

Horoskop dzienny na poniedziałek, 3 października 2022 dla wszystkich znaków zodiaków. Nie taki poniedziałek straszny, jak może się wydawać. Wystarczy, że wysłuchasz swojego "wewnętrznego dziecka" i dopuścisz do siebie drobne przyjemności.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 3 października 2022: Baran

Baran. Poniedziałek nie zwiastuje niczego dobrego? Nic bardziej mylnego. Spotkania przy ekspresie w pracy zawsze sprzyjają miłym pogaduszkom o weekendzie. Po pracy zrób coś dla siebie i oddaj się swojemu hobby.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 3 października 2022: Byk

Byk. Nerwowy początek tygodnia? Kłótnie się z rodziną lub współpracownikami do niczego nie doprowadzą. Nie myśl o kłopotach w pracy i daj się namówić na romantyczny wieczór ze swoją drugą połówką. Potrzebujesz tego!

Reklama

Horoskop dzienny na poniedziałek, 3 października 2022: Bliźnięta

Bliźnięta. Czujesz się obco w nowym miejscu, ale to całkowicie normalne. Nie przejmuj się tym, co mogą pomyśleć o tobie obcy ludzie w pracy lub na ulicy. Twoje samopoczucie jest ważniejsze i zależy wyłącznie od ciebie. Pochwal sam siebie za dziś!

Horoskop dzienny na poniedziałek, 3 października 2022: Rak

Rak. Poranne pobudki nie są dla ciebie? W pracy po kawce i ploteczkach zaraz się obudzisz. Uważaj tylko, żeby nie dać się złapać szefowi! Po ciężkiej pracy warto zrelaksować się na saunie lub basenie.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 3 października 2022: Lew

Lew. Mądre pomysły zawsze przychodzą niespodziewanie. Tym razem może ci się udać go zrealizować, ponieważ nauczyłeś się na błędach innych. Wieczorem nagródź się pyszną, zdrową kolacją.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 3 października 2022: Panna

Panna. Znajdzie się okazja do znalezienia atrakcyjnego (fizycznie i intelektualnie) partnera. Dzięki swojej pewności siebie możesz przebierać wśród ofert randek. Popraw sobie humor i daj szansę jednemu z adoratorów. Jesienny spacer dobrze ci zrobi.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 3 października 2022: Waga

Waga. Od samego rana będziesz życzliwy dla ludzi wokół. Po ciężkim dniu pracy zadzwoń do swoich najlepszych przyjaciół - poprawisz sobie humor wyrzucając z siebie smutki, frustrację, ale też śmieszne sytuacje z całego dnia.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 3 października 2022: Skorpion

Skorpion. Postaraj się nie odkładać rzeczy na później już od samego poniedziałku. Skutki prokrastynacji prędzej, czy później cię dopadną. Zamiast spychologii, zacznij nagradzać się (dowolną rzeczą) za każde wykonane zadanie.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 3 października 2022: Koziorożec

Koziorożec. Nie złość się na siebie, nie wymagaj od siebie niemożliwego. Wyczerpanie organizmu może skończyć się paskudnym przeziębieniem. Zwolnij i wieczorem zaparz sobie melisę.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 3 października 2022: Wodnik

Wodnik. Spontaniczne spotkanie zamiast wykonywania męczących obowiązków w domu? Czemu nie, zacznij poniedziałek odrobiną szaleństwa. Wyjdź z domu z przyjaciółmi na obiad na mieście - nie będzie trzeba myć naczyń w domu!

Horoskop dzienny na poniedziałek, 3 października 2022: Ryby

Ryby. Nie wierz go końca przeczuciom, choć czujesz się pewny swego. Hurraoptymizm może być zgubny w pracy zawodowej, jak i w relacjach. Spróbuj wyciszyć myśli dzięki jodze i medytacji.

Zobacz także:

Skutki retrogradacji Merkurego w 2022 dla wszystkich rodzajów zodiaku (ogień, woda, powietrze, ziemia)

Przepowiednia Aidy o wyjątkowym dniu "czytania między wierszami i słyszenia między słowami"

Retrogradacja Merkurego w Wadze już się rozpoczęła. Przepowiednia astrologów nie pozostawia wątpliwości

"Kamienie głodu" wynurzyły się z rzeki! To przepowiednia, której wszyscy powinni się bać...

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: horoskop | horoskop dzienny | Astrologia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy