Reklama
Reklama

Horoskop dzienny na czwartek, 13 października 2022. Tranzyt księżyca w znak Bliźniąt

Sprawdź horoskop dzienny na czwartek, 13 października 2022 dla wszystkich znaków zodiaków. Tranzyt księżyca w znak Bliźniąt oznacza niespójność w działaniach, skłonność do złości, ale też chęć zadeklarowania miłości, czyli... oświadczyn. Czego dziś może spodziewać się Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Koziorożec, Wodnik i Ryby?

Tranzyt księżyca w znak Bliźniąt to specyficzny okres pełen sprzeczności. Z jednej strony skłania on do wylewności uczuć, a z drugiej uruchamia w ludziach nadwrażliwość i skłonność do niedotrzymywania obietnic. Oto horoskop dzienny na czwartek, 13 października 2022 dla wszystkich znaków zodiaków

Księżyc w znaku Bliźniąt: jak wpłynie na nasze zachowanie i nastrój?

Księżyc w znaku Bliźniąt to doskonały moment na uporządkowanie życiowych spraw. W sferze miłosnej sprzyja romantycznym wyznaniom, oświadczynom. Zdaniem astrologów tranzyt księżyca w Bliźnięta pojawia się w ludziach nieufność, skłonność do kłamstwa, a także niedotrzymywanie obietnic.

Reklama

Horoskop dzienny na czwartek, 13 października 2022: Baran

Baran. Wszystkie problemy, które mogą wkrótce nadejść, najbardziej wymagają twojej uwagi. Wiesz, co musisz zrobić, aby się do nich przygotować, więc zrób to już dziś. Przygotowanie jest kluczowe.

Horoskop na dziś, czwartek, 13 października 2022: Byk

Byk. Sposób, w jaki się zachowują inni ludzie wyprowadza cię z równowagi. Nie ma sensu się denerwować, choć wiesz, że niewielu ludzi jest tak rozsądnych, jak ty. Pozostań silny w sobie i nie pozwól, aby przykre słowa do ciebie nie dotarły.

Horoskop dzienny na czwartek, 13 października 2022: Bliźnięta

Bliźnięta. Śmiało, opowiedz swoim kolegom o swoich odległych pomysłach. Będą pod wrażeniem twojego przyszłościowego myślenia i istnieje duża szansa, że szef pomyśli, że twój kreatywny intelekt jest naprawdę godny wynagrodzenia.

Horoskop dzienny na czwartek, 13 października 2022: Rak

Rak. Walka o władzę nie jest aż tak atrakcyjna w związku. Dziś staraj się nie angażować w kłótnie tylko dlatego, że jesteś w takim nastroju. I tak poczujesz się lepiej na równych, partnerskich zasadach.

Horoskop dzienny na czwartek, 13 października 2022: Lew

Lew. Włącz dziś swój urok osobisty, gdy spotkasz tych, którzy nie są jeszcze gotowi oddać się twojej miłości. Jeśli wiesz na przykład, że kochają jabłka, pokaż im, jak łatwo jest zrobić wspaniałą szarlotkę. Potencjalna druga połówka to doceni!

Horoskop dzienny na czwartek, 13 października 2022: Panna

Panna. Nie martw się, że poruszasz się wolniej niż reszta. Twój stały postęp doprowadzi cię wkrótce do celu. Czasem droga jest ważniejsza niż samo dotarcie do mety. Doświadczenie, które zbierane jest po drodze kształtuje człowieka najbardziej.

Horoskop dzienny na czwartek, 13 października 2022: Waga

Waga. Zadowalanie zmysłów pomaga ukoić duszę w tych zabieganych czasach. Przełącz się z trybu szybkich pryszniców na długie leżakowanie w wannie. Kiedy już przy tym jesteś, zapal świece i włącz ulubioną muzykę. Stwórz własne mini-spa, aby nauczyć się relaksować.

Horoskop dzienny na czwartek, 13 października 2022: Skorpion

Skorpion. Jeśli czujesz, że rzeczywustość cię przytłacza, utul się w ramionach ukochanej osoby. Nie tylko poczujesz się bezpiecznie, ale i lepiej. Porozmawiaj o problemach ze swoim partnerem. Nigdy cię nie zawiódł.

Horoskop dzienny na czwartek, 13 października 2022: Koziorożec

Koziorożec. Tak jak każda sprzedaż ma kupującego i sprzedającego, każda walka o władzę ma zwycięzcę i przegranego - chyba że jesteś w martwym punkcie. Zablokowałeś swoją pozycję na tak długo, że myślisz, że już nic więcej cię nie czeka. Czas iść dalej.

Horoskop dzienny na czwartek, 13 października 2022: Wodnik

Wodnik. Po co odmawiać sobie czegoś, jeśli to naprawdę poprawia twoje życie? Z drugiej strony, nie chcesz przesadzać. Więc gdzie postawić granicę? Postaw na jakość, a nie na ilość. Jeśli masz ubrania, których nie nosiłeś od kilku miesięcy a nawet kilku lat, to oznacza, że nie potrzebujesz ich więcej.

Horoskop dzienny na czwartek, 13 października 2022: Ryby

Ryby. Zawsze wyglądasz efektownie, zwłaszcza gdy jesteś w pośpiechy. Upewnij się, że twój strój pasuje do tempa twojego życia. Wygodna para sneakersów będzie lepsza niż eleganckie szpilki, jeśli zamierzasz załatwiać sprawy przez cały dzień.

Zobacz także:

Skutki retrogradacji Merkurego w 2022 dla wszystkich rodzajów zodiaku (ogień, woda, powietrze, ziemia)

Retrogradacja Merkurego w Wadze już się rozpoczęła. Przepowiednia astrologów nie pozostawia wątpliwości

"Kamienie głodu" wynurzyły się z rzeki! To przepowiednia, której wszyscy powinni się bać...

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: horoskop | horoskop dzienny | Astrologia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama