Reklama

Tomasz Tylicki

Środa, 31 stycznia 2024 (11:58) Aktualizacja Środa, 31 stycznia 2024 (12:22)
Tomasz Tylicki jest dziennikarzem i prezenterem. Występował w TVN-ie i Polsacie. Od lutego 2024 jest gospodarzem "Pytania na śniadanie" w TVP.
Tomasz Tylicki - najważniejsze informacje
Tomasz Tylicki /Paweł Wodzyński /East News

Tomasz Tylicki - najważniejsze informacje

Tomasz Tylicki to prezenter, dziennikarz, konferansjer, podróżnik, influencer, dj, miłośnik dobrej książki i auta oraz zdrowego stylu życia - tak sam się przedstawia w sieci.

Dziennikarz dawniej związany był z programami takimi jak Zoom na miasto w Polsat Cafe czy Rytm Miasta w TVN Warszawa, gościnnie pojawiał się także w Dzień Dobry TVN czy TVN24. Jego przygoda z dziennikarstwem zaczęła się w TVP Olsztyn, gdzie był reporterem.

Tomasz Tylicki w "Pytaniu na śniadanie"

Tomasz Tylicki debiutował jako gospodarz w śniadaniowym programie TVP już w 2016 roku. Był wówczas partnerem Joanny Racewicz. Wcześniej występował w "Pytaniu na śniadanie" jako  reporter realizujący wejścia live w programie (np. "Wiosna w polu z rabarbarem" z wiosennej ramówki). 

Tomasz Tylicki - życie prywatne


Tomasz Tylicki związany jest z prezenterką TVP Aleksandrą Grysz. Od lat oboje tworzą udaną relację, nie tylko na stopie prywatnej, ale i zawodowej. W przeszłości mieli okazję poprowadzić razem "Pytanie na Śniadanie", "Prywatnie z...", gdzie odbyli sentymentalną podróż po Warmii i Mazurach oraz "Czas w las". 

Tomasz Tylicki - Wiadomości