Reklama

Marcela Leszczak

Środa, 28 września 2022 (17:57) Aktualizacja Czwartek, 3 sierpnia 2023 (10:10)
Marcela Leszczak jest najbardziej znana z kontrowersyjnego związku z Michałem Koterskim – ojcem jej synka Fryderyka. Nie wszyscy pamiętają, że popularność zdobyła dzięki udziałowi w programie Top Model! Jak wyglądała kariera celebrytki?
Marcela Leszczak - najważniejsze informacje
Marcela Leszczak zdobyła popularność po występie w programie ''Top Model'' /Paweł Wrzecion /MWMedia

Marcela Leszczak - najważniejsze informacje

 • Data urodzenia:

  18.05.1992

 • Miejsce urodzenia:

  Konin

 • Kraj urodzenia:

  Polska

 • Rodzina i związki:

 • Zawód:

  model/ka

 • Produkcje:

Dzieciństwo Marceli Leszczak

Marcela Margerita Leszczak przyszła na świat 18 maja 1992 r. w Koninie. W dzieciństwie uwielbiała śpiewać, chodziła nawet na zajęcia wokalne. Drugą pasją, która narodziła się w tym czasie, była motoryzacja – przyszła modelka pomagała swojemu ojcu w warsztacie samochodowym, myślała nawet o przejęciu biznesu, kiedy dorośnie. Marcela ukończyła Zespół Szkół Budowlanych w Koninie, jednak zrezygnowała z pójścia na studia.

Początki kariery Leszczak - konkursy piękności i modeling

Marcela Leszczak postanowiła wykorzystać swój idealny wzrost, wymiary oraz hipnotyzującą urodę i spróbowała swoich sił w modelingu. W 2011 roku zdobyła tytuł Wicemiss Konina, a już rok później zdobyła 1. miejsce. W 2011 roku została drugą Wicemiss Wielkopolski i dotarła do finałów Miss Polski

Marcela Leszczak w “Top Model”

W 2013 roku dostała się do III edycji programu „Top Model” i to był prawdziwy przełom w jej karierze. Dotarła do finału, w którym ostatecznie przegrała z Zuzanną Kołodziejczyk. Udział w telewizyjnym show okazał się dla Leszczak przepustką do show-biznesu.

Kampanie reklamowe, “Miłość na bogato”, “7 uczuć” i “Dziewczyny z Dubaju”

Marcela Leszczak pojawiła się w kilku kampaniach reklamowych marek odzieżowych, m.in.: Chaos by Marta Boliglova, LOLA Fashion i Fashion Land. Później powoli odchodziła od pracy w modelingu na rzecz bycia celebrytką. 
W 2013 roku zadebiutowała w serialu telewizyjnym „Miłość na bogato” emitowanym na VIVA Polska. O produkcji było głośno w mediach, posypała się krytyka i prześmiewcze komentarze. Później pojawiały się jeszcze niewielkie role filmowe – w 2015 roku zagrała we „Wkręconych 2”, a w 2018 r. w filmie „7 uczuć”  Marka Koterskiego, ojca jej partnera. W 2020 roku miała premierę płyta reżysera „7 uczuć. Piosenki Marka Koterskiego”, na której gościnnie zaśpiewała. W 2021 r. wystąpiła jeszcze w głośnej produkcji „Dziewczyny z Dubaju” Marii Sadowskiej.

Związek z rosyjskim projektantem

Modelka po finale „Top Model” znalazła też miłość – wybrankiem okazał się rosyjski projektant mody Alex Caprice. Wkrótce się rozstali, a w mediach pojawiały się informacje o nowych chłopakach Marceli Leszczak. 

Marcela Leszczak i Misiek Koterski

W 2016 roku na jednej z imprez branżowych poznała Michała Koterskiego, a kilka miesięcy później Koterski i Leszczak ogłosili, że zostaną rodzicami. W social mediach można było zobaczyć mnóstwo wspólnych zdjęć zakochanych. W 2017 roku przyszedł na świat ich synek Fryderyk i zdawało się, że wszystko układa się idealnie, jednak już w 2019 para ogłosiła rozstanie
Nadzieja na szczęście rodzinne pojawiła się ponownie rok później – Michał i Marcela znów byli widywani razem. Na początku roku 2021 coś znowu zaczęło się psuć między nimi, a Koterski związał się z Dagmarą Bryzek, którą poznał na planie filmu „Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle”. Nowy związek zakończył się równie szybko jak się zaczął, a Koterski wrócił do matki swojego dziecka. Modelka w wywiadzie przyznała, że wspólnie cały czas pracują nad relacją i chodzą na terapię dla par.

Marcela Leszczak - Wiadomości

Marcela Leszczak - Zdjęcia

Marcela Leszczak - Wideo