Reklama

Caroline Derpienski

Czwartek, 4 stycznia 2024 (11:04)
Caroline Derpienski, czyli Karolina Maria Derpieńska, to amerykańska fotomodelka i influencerka, którą na Instagramie obserwuje ponad 6,5 mln osób. Brała udział w prestiżowych pokazach mody w Los Angeles, Nowym Jorku, czy Miami. Jaka jest historia kariery tej młodej celebrytki?
Caroline Derpienski - najważniejsze informacje
Caroline Derpienski /Boyer David/ABACA/Abaca/East News /East News

Caroline Derpienski - najważniejsze informacje

 • Data urodzenia:

  28.09.2000

 • Miejsce urodzenia:

  Nowy Jork

 • Kraj urodzenia:

  Stany Zjednoczone (USA)

 • Zawód:

  celebryta/ka

Dzieciństwo Caroline Derpienski

Caroline Derpienski, tak naprawdę nazywa się Karolina Maria Derpieńska. Celebrytka urodziła się 28 września 2000 roku w Stanach Zjednoczonych. Ma 176 cm wzrostu. Ojciec Karoliny jest Amerykaninem, dzięki czemu ma ona również amerykańskie obywatelstwo. Matka celebrytki jest Polką. Po rozwodzie rodziców wróciła wraz z matką do Polski, gdzie zamieszkały w Białymstoku. Mieszkała tam do dziewiętnastego roku życia, następnie wyjechała do Stanów Zjednoczonych, aby tam dalej rozwijać swoją karierę w modelingu.

Szkoła i wykształcenie Caroline Derpienski

Caroline ukończyła szkołę muzyczną I stopnia w klasie  fortepianu oraz szkołę baletową. Uczęszczała do liceum ogólnokształcącego w Białymstoku. W szkole nie miała problemów z nauką, zdobywała piątki i szóstki, natomiast zmagała się z brakiem akceptacji wśród innych uczniów. Nękanie doprowadziło do tego, że oprócz interwencji nauczycieli musiała także wkroczyć policja. 
Na egzaminie maturalnym wybrała dodatkowe przedmioty: rozszerzony angielski, rozszerzona matematyka i rozszerzony polski. Jak sama twierdzi - “A zdałam najlepiej z całej szkoły, pomimo że Polacy zarzucają mi, że głupia i pusta.” Po zakończeniu nauki w szkole średniej marzyła o dostaniu się na architekturę.
Studiowała zdalnie Biznes i zarządzanie w niepublicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie. Nie wiadomo jednak, czy modelka ukończyła wybrane studia. Ponadto Caroline Derpienski jest także certyfikowaną makijażystką oraz stylistką.
Gdy uczęszczała do liceum wykorzystywała każdą okazję, aby zaistnieć, startowała w konkursach piękności, ale miała też okazję uczestniczyć w sesjach zdjęciowych, promujących lokalne salony sukien ślubnych.

Nagrody i osiągnięcia

W 2016 roku Karolina zdobyła wyróżnienie w rankingu najbardziej obiecujących modelek - "Fresh Faces World". Ponadto Derpienski może również pochwalić się tytułem II Vice Miss w konkursie "Elite 2020" oraz "Queen of Bikini", przyznanym jej podczas rozgrywki o tytuł "Queen of Poland".
W roku 2021 na Time Square w Nowym Jorku obejrzeć można było ogromny billboard z tygodnia mody z Caroline Derpienski.
Ponadto miała również okazję otwierać największe pokazy mody, jak i współpracować ze sławnymi projektantami, np. Philippem Plein’em.

Caroline Derpienski - wybranka amerykańskiego miliardera

Caroline Derpienski jest narzeczoną amerykańskiego miliardera, o którym wiadomo jedynie, że jest starszy od modelki o około 35 lat. Nikt nigdy nie widział jego zdjęcia oraz nikt również nie wie czym zajmuje się, oraz w jaki sposób mężczyzna dorobił się swojego majątku.
W roku 2022 Caroline Derpienski oznajmiła, iż rozstała się ze swoim partnerem, ponieważ stosował względem niej przemoc zarówno psychiczną i fizyczną. Następnie wycofała się ze swoich wypowiedzi i zakomunikowała wszystkim, iż ona i jej miliarder ponownie są razem. 
W wywiadzie z Damianem Glinką dla Pomponika, Karolina Derpienski stwierdziła, iż musiała zerwać jakiekolwiek kontakty ze swoją matką, ponieważ obawiała się, iż kobieta odbije jej bogatego partnera - “próbowała ukraść mi miliardera. Dzwoniła do niego non-stop, musiał ją zablokować...".

Caroline Derpienski - Wiadomości

Caroline Derpienski - Wideo