Reklama

Anna Bardowska

Środa, 6 grudnia 2023 (06:59) Aktualizacja Środa, 6 grudnia 2023 (07:11)
Pochodząca z Kotliny Kłodzkiej Anna Bardowska to przedszkolanka i influencerka, która w Polsce zasłynęła, dzięki uczestnictwu w programie Telewizji Polskiej “Rolnik szuka żony”. W show znalazła miłość, ale i zdobyła popularność, dzięki której na Instagramie obserwuje ją prawie 300 tys. osób. Co jeszcze wiadomo na jej temat?
Anna Bardowska - najważniejsze informacje
Anna Bardowska wzięła udział w drugiej edycji programu „Rolnik szuka żony” /Instagram

Anna Bardowska - najważniejsze informacje

 • Data urodzenia:

  06.01.1991

 • Miejsce urodzenia:

  Kotlina Kłodzka

 • Kraj urodzenia:

  Polska

 • Zawód:

  celebryta/ka

 • Produkcje:

 

Anna Bardowska - skąd pochodzi, wzrost, wykształcenie

Anna Bardowska urodziła się 6 stycznia 1991 roku w dolnośląskiej Kotlinie Kłodzkiej. Jej nazwisko panieńskie to Warachim. Ma 155 cm wzrostu i jest zodiakalnym Koziorożcem.
Anna posiada wykształcenie pedagogiczne, z zawodu jest przedszkolanką. Zanim wyszła za mąż, pracowała w jednym z wrocławskich przedszkoli. Po ślubie zajęła się prowadzeniem domu, wychowywaniem dzieci oraz pomocą przy rodzinnym gospodarstwie. 
W 2019 roku wydała książeczkę dla dzieci “Skarby wsi”, która opowiada o życiu na wsi i pracy rolnika.
Próżno szukać informacji, dotyczących rodziców Anny Bardowskiej. Wiadomo natomiast, iż ma ona starszą i młodszą siostrę.

Anna Bardowska, uczestniczka 2. sezonu programu “Rolnik szuka żony”

W 2015 roku Ania wzięła udział w 2. edycji programu Telewizji Polskiej "Rolnik szuka żony". Jak sam tytuł programu mówi, jest to show, w którym rolnicy lub rolniczki poszukują miłości. Anna odpowiedziała na ogłoszenie Grzegorza Bardowskiego.
Napisała list, w którym zawarła słowa - “Jestem osobą  spokojną, życzliwą i pomocną. W sytuacjach konfliktowych zawsze dążę do szybkiego wyjaśnienia źródła problemu. Zdaję sobie sprawę, że każdy z  nas ma wady - myślę, że ważna jest świadomość tego i podjęcie próby akceptacji. W związku cenię zaufanie, zrozumienie, możliwość polegania  na drugiej osobie. Marzę o stałym związku, mężu - własnej rodzinie. Wiem, że jestem już na to gotowa”.
Rolnik, czytając list od dziewczyny stwierdził od razu, iż jest to kobieta, której z miejsca mógłby się oświadczyć. Para w kwietniu 2016 roku wzięła ślub, a już grudniu na świat przyszło ich pierwsze dziecko - syn Jan. Następnie w 2019 roku urodziła się córka Liwia.
Cała rodzina mieszka w miejscowości Uniejowice na Dolnym Śląsku.

Przeprowadzka rodziny Anny Bardowskiej do nowego domu

W 2022 roku Anna Bardowska wspólnie z rodziną przeprowadziła się do nowego ekskluzywnego domu. W jej social mediach często można było zapoznać się z postami, w których Anna dzieliła się z obserwującymi ją fanami: projektami wnętrz, postępami prac, doborem dodatków i materiałów wykończeniowych, a także z problemami, z jakimi zmagali się w trakcie budowy wymarzonego gniazdka.

Sklep internetowy Bardowskiej

Anna Bardowska nie raz udowodniła, że ma żyłkę do prowadzenia własnego biznesu. Oprócz wydanej książki dla dzieci, prowadzi ona również dwa sklepy internetowe. W jednym z nich klienci mogą zaopatrzyć się w 100% soki owocowe, lniane woreczki na pieczywo, naturalne mydła miodowe, czy wspomnianą wcześniej autorską książeczkę Anny.
W 2022 roku za pośrednictwem swoich social mediów Bardowska ogłosiła, iż wraz ze starszą siostrą otwiera kolejny biznes - sklep internetowy z damskimi ubraniami. W asortymencie sklepu Panie znaleźć mogą kombinezony, bluzki, płaszcze, marynarki, spodnie, a nawet buty.

Anna Bardowska na Instagramie 

Aktywnie prowadzi swoje social media, na których udostępnia posty, w których udowadnia, iż jest świetną gospodynią domową. Na Instagramie dodaje posty i relacje, między innymi z przepisami na pyszne domowe posiłki.

Anna Bardowska - Wiadomości