Reklama
Reklama

Jakimowicz kolekcjonuje broń, a ściany ozdabia plakatami z Dudą. Wiemy, jak mieszka

Jarosław Jakimowicz (53 l.) był młody i gniewny. W sumie pewne cechy z dawnych lat nadal mu pozostały. Był czas, że regularnie zmieniał miejsce zamieszkania. Jego domem były Hiszpania, Niemcy, Szwecja i Holandia. Jednak od kilkunastu lat na stałe mieszka w Polsce. Jak wygląda jego dom?

Wzdychały do niego nastolatki i nieco starsze kobiety. Jarosław Jakimowicz zrobił karierę, grając w kinowym przeboju Żamojdy "Młode wilki". Jednak finalnie, zamiast rozwijać się jako aktor, wybrał drogę celebryty-skandalisty.

Zaczął od odważnego kroku. Zdecydował się wystąpić w programie "Big Brother". Tam poznał Jolę Rutowicz. Ich związek - mimo tego, że zakończył się wiele lat temu - nadal wzbudza sporo kontrowersji. Nie wiadomo, czy rzeczywiście byli parą, czy też w ten sposób chcieli tylko zdobyć popularność.

Reklama

Później Jakimowicz na stałe związał się ze stacją TVP. Występował, jako prowadzący w programie "Pytanie na śniadanie". Następnie wraz z Moniką Ogórek pojawiali się w publicystycznym formacie "Kontra". Niektórzy widzowie śledzili tę audycję nie dla poruszanych w niej tematów, ale utarczek między prowadzącymi i dwuznacznych komentarzy byłego aktora.

Czym chata bogata, czyli Jakimowicz w domu

Zazwyczaj fani zachwycają się domami celebrytów. Często są to oryginalne wnętrza, z których można czerpać inspiracje. Czasem widać w nich przepych, więc można tylko się domyślać, ile dana gwiazda zarabia. Jednak tak nie jest w przypadku domu Jakimowicza. Próżno szukać zdjęć ukazujących to, jak mieszka. Za to wiadomo, jakimi kontrowersyjnymi ozdobami i akcesoriami się otacza.

Jakimowicz trzyma w domu cały arsenał broni. Zaczął go gromadzić w momencie inwazji Rosji na Ukrainę. Jak sam twierdził, obawiając się o życie najbliższych, kupił dla każdego członka rodziny kamizelkę kuloodporną.

"Naturalnym odruchem prawego człowieka - Polaka patrioty - jest gotowość do walki" - wyjaśnił na swoim Instagramie.

Celebryta był przekonany o tym, że Polska może podzielić los swojego sąsiada. Gdy inni zapełniali swoje półki produktami spożywczymi, Jakimowicz gromadził broń. Mistrz kontrowersji zapytany o to, czy może legalnie mieć w domu takie "zabawki", ze spokojem wyjaśnił, że od ponad 20 lat ma pozwolenie na broń. Czy Jakimowicz w razie konieczności ruszyłby na barykady, czy też zrealizował popularne powiedzenie "mój dom, moja twierdza"?

Jakimowicz jest też znany ze swoich skrajnych, prawicowych poglądów. Nic więc dziwnego, że tam, gdzie inni mają powieszone widoczki z wakacji lub rodzinne zdjęcia, on ma portrety polityków. Tajemnica wyszła na jaw, gdy aktor udzielał wywiadu TVP Info z zacisza swojej kuchni. Nie dało się nie zauważyć, że nad szafkami wisi sporych rozmiarów plakat wyborczy Andrzeja Dudy.

Jakie książki ma w domowej biblioteczce Jakimowicz?

Jakimowicz zasłynął też jako autor swojej biografii. W 2019 roku ukazała się ona pod tytułem "Życie jak film". Pozycja jest ekscytująca niczym najlepszy kryminał, a miejscami nawet bardziej przerażająca niż niejednej horror. Pełno w niej kontrowersyjnych opowieści o wyprawach na żydowskie cmentarze, czy napadach na sklepy.

Zdania na temat tego kontrowersyjnego dzieła były mocno podzielone. Podobno jedna ze znanych polskich pisarek stwierdziła, że jest to gotowy scenariusz filmu sensacyjnego. Z pewnością łatwo będzie obsadzić główną rolę.

Zobacz też:

Tyle zarabiają gwiazdy TVP. Holecka, Ogórek, Jakimowicz nie mogą narzekać

Jarosław Jakimowicz był mężem Joanny Sarapaty. Kim są pozostałe partnerki i obecna żona prezentera TVP?

Jarosław Jakimowicz z "genialną" radą dla Polaków narzekających na ceny ogrzewania

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jarosław Jakimowicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy