Reklama

Reklama

Reklama

Dom Huberta Urbańskiego. Tak mieszka prowadzący „Milionerów”. Przytulnie?

Luksusowe wnętrza jak z katalogu? Nie u Huberta Urbańskiego (56 l.)! Prezenter urządził mieszkanie bardzo przytulnie, a przy tym atrakcyjnie i w swoim własnym stylu. Zamiast nijakich standardów postawił na ciekawe kolory, książki, plakaty i grafiki. Widać, że w jego mieszkaniu się po prostu żyje! Jak mieszka Hubert Urbański? Dziennikarz chętnie dzieli się na Instagramie zdjęciami warszawskiego mieszkania.

Kim jest Hubert Urbański?

Z kim kojarzy się polska wersja programu "Milionerzy"? Bez wątpienia właśnie z Hubertem Urbańskim. Prowadzący urodził się w Warszawie. Karierę w mediach rozpoczął od pracy w radiu. Później prowadził też programy telewizyjne, m.in. "Antena", "Dla ciebie wszystko", "Taniec z gwiazdami" czy "Pytanie na śniadanie". Można go zobaczyć również w kilkunastu filmach i serialach.

Prywatnie był dwukrotnie żonaty, ale oba małżeństwa zakończyły się rozwodami. Ma 4 córki: Mariannę, Krystynę, Stefanię i Danutę.

Reklama

Kuchnia Huberta Urbańskiego - tu się naprawdę gotuje!

Trzeba przyznać, że jesteśmy przyzwyczajeni raczej do idealnie czystych kuchni, w których celebrytki pozują z pudełkami obiadu fit lub siedząc na blacie. U Huberta Urbańskiego jest inaczej! Prezenter publikuje na Instagramie zabawne scenki z własnego życia, a w tle... otwarte produkty spożywcze, leżące owoce, przyschnięte kwiaty, ściereczki kuchenne czy suszące się naczynia. Widać, że tu się naprawdę gotuje!

Kuchnia Urbańskiego wydaje się raczej nieduża. Prezenter wyposażył ją w przytulny i prosty sposób. Kilka szafek (białych i drewnianych), bar (półwysep), trochę blatu, podstawowe sprzęty kuchenne, białe płytki na ścianie - tak w skrócie prezentuje się pomieszczenie. Ciekawym elementem są schodki, które prowadzą do kuchni.

Co myślicie o takiej "zwykłej" przestrzeni?

Przestrzeń do pracy i relaksu, czyli salon i gabinet Huberta Urbańskiego

Jedną z najbardziej charakterystycznych cech mieszkania Huberta Urbańskiego jest tapeta z geometrycznym wzorem. Nic dziwnego, że prezenter tak lubi robić sobie zdjęcia na jej tle! Ściana znajduje się w kąciku jadalnym, zaraz przy owalnym stole. To właśnie tam Urbański często się również relaksuje, m.in. układając puzzle.

W mieszkaniu Urbańskiego znalazła się ponadto przestrzeń do pracy. Biurko z laptopem i akcesoriami biurowymi oraz wygodne krzesło to dzisiaj prawdziwe must-have! Wnętrze wydaje się dość proste i minimalistyczne, a także... uporządkowane, co szczególnie spodobało się fanom.

Na Instagramie w komentarzach zwracali uwagę przede wszystkim na poukładane akcesoria: "Jaki porządek na biurku. Wow".

Akcesoria i dodatki w mieszkaniu Huberta Urbańskiego

Większość ścian i podłoga w mieszkaniu Urbańskiego są raczej neutralne i jasne. Widać, że dużą wagę przykłada do ciekawych dodatków i mebli. Chętnie ozdabia ściany plakatami czy grafikami. Na jednym ze zdjęć pozuje na tle plakatu projektu Młodożeńca do filmu "Młode strzelby".

W domu nie brakuje też roślin. Okazuje się jednak, że nie zawsze są w dobrym stanie... Pod jednym ze zdjęć na Instagramie to właśnie one zwróciły uwagę internautów. Rzeczywiście wyglądają na lekko zaniedbane. Zaniepokojeni fani rzucili się monsterze na ratunek i pisali:

"Podlej monsterę" / "Kwiatek_na_oknie_padł" / "Podbijam! RATOWAĆ MONSTERĘ! Podlać i spryskać liście".

Na zdjęciach w mediach społecznościowych widać też ciekawe meble, które bez wątpienia "robią klimat". Przed telewizorem stoi niebieska kanapa, a w pokoju kultowy fotel Chierowskiego - model 366. Uwagę zwraca też spory regał z książkami.

Jak wam się podoba dość skromne, ale stylowe mieszkanie Huberta Urbańskiego? Trzeba przyznać, że ta przestrzeń wyróżnia się na tle instagramowych zdjęć publikowanych przez wielu celebrytów!

Zobacz też:

Burza po odcinku "Milionerów". Urbański celowo wprowadził w błąd?

"Milionerzy". Wierzeje to: praktyki magiczne, patriarchowie i prorocy czy dwuskrzydłowa brama?

"Milionerzy". Które z poniższych nie zalicza się do kolarstwa klasycznego?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Hubert Urbański

Reklama

Reklama

Reklama