Reklama
Reklama

Halina Mlynkova i Leszek Wronka mieli ślub i życie jak z bajki. Dlaczego tak szybko się rozwiedli?

Rozwód Haliny Mlynkovej (44 l.) i Leszka Wronki (61 l.) wstrząsnął opinią publiczną. W 2020 r. wokalistka po 5 latach postanowiła rozstać się z mężem i wrócić do Polski. Jak widać – relacji nie pomógł romantyczny ślub w Walentynki, o którym przecież było tak głośno…

Halina Mlynkova jest polsko-czeską piosenkarką i producentką muzyczną. W Polsce znana stała się przede wszystkim dzięki występom z zespołem Brathanki. Niemal każdy kojarzy takie hity jak "Czerwone korale" czy "W kinie, w Lublinie - kochaj mnie". W 2003 r. Halina postawiła na solową karierę. Prywatnie do 2012 r. była żoną znanego prezentera Łukasza Nowickiego (48 l.).

Leszek Wronka również jest związany z muzyką. To producent muzyczny i kompozytor, który urodził się w Czechach. Opiekował się nie tylko karierą swojej eksżony, ale też Ewy Farnej! Po rozstaniu z Haliną nagrał nawet głośną piosenkę, w której rozlicza się z ex partnerką... Jak wyglądała historia miłości Haliny i Leszka? Sprawdziliśmy!

Reklama

Halina Mlynkova i Leszek Wronka - początki związku

Halina Mlynkova i Leszek Wronka poznali się w momencie, gdy wokalistka wzięła udział w "Bitwie na głosy" jako trenerka. Przypomnijmy, że było to w 2011 r., a rozwód z Łukaszem Nowickim Mlynkova uzyskała dopiero rok później. 

W wywiadzie dla magazynu "Viva!" w 2013 r. Halina tak wspomina jedną z pierwszych randek:

"Pamiętam, jak rok temu, kiedy jeszcze mówiliśmy do siebie »Panie Leszku«, »Pani Halino«, poszliśmy na długi spacer po Warszawie".

Starszy o kilkanaście lat producent zawrócił w głowie piosenkarce. On jednak zwracał uwagę przede wszystkim na jej... wygląd. Leszek Wronka w "Pytaniu na Śniadanie" tak mówił o początkach swojego związku:

"Tym głównym momentem, kiedy się zakochałem, było to, że Halina przefarbowała włosy, bo ja lubię blondynki".

Na co jeszcze zwrócił uwagę Leszek? Chociaż różnica wieku między partnerami była zauważalna, dla mężczyzny nie był to żaden problem - wręcz przeciwnie. Mówił:

"Ma bardzo ładne oczy. Fajnie śpiewa... Wiedziałem, że spotkałem kobietę, która jest piękna, mądra i nie jest już młoda, w tym sensie, że za młoda".

Halina Mlynkova i Leszek Wronka - ślub

Bajkowy ślub Haliny Mlynkovej i Leszka Wronki odbył się w najbardziej romantycznym terminie - czyli w Walentynki. Dnia 14 lutego 2015 r. para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w zabytkowym klasztorze Benedyktynów pw. św. Markety w Břevnovie.

Uroczystość zorganizowano z wielką pompą. Panna młoda miała trzy różne suknie, a obrączki były warte ponoć aż 50 tys. zł! Taka cena nie dziwi - biżuteria łączyła w sobie białe złoto i diamenty. 


Na ślubie Haliny i Leszka śpiewała Ewa Farna. Dodatkowo świadkiem był sam Karel Gott - zmarły w 2019 r. znany czeski wokalista.

Halina Mlynkova i Leszek Wronka - dzieci

Halina Mlynkova i Leszek Wronka nie mają wspólnych dzieci. Biorąc ślub, każde z nich miało jednak już potomków z innych związków...

Halina wychowywała wówczas syna z poprzedniego małżeństwa, Piotra (ur. 2004 r.). Wronka ma natomiast trójkę dzieci (Magdę, Michała oraz Tobiasa) z trzema różnymi kobietami. Z tego powodu w trakcie trwania związku z Mlynkovą wielokrotnie powtarzał, że nie chce kolejnych pociech. Kobieta ponoć była innego zdania. Czyżby ta różnica była jednym z gwoździ do trumny ich małżeństwa?

Halina Mlynkova i Leszek Wronka - rozwód

Halina Mlynkova i Leszek Wronka długo nie komentowali doniesień o swoim rozwodzie. Ponoć para zmagała się z kryzysem już od 2016 r., czyli rok po ślubie! 

Chociaż internet huczał od plotek - oni milczeli. Piosenkarka przeprowadziła się do Polski z Czech i było wiadomo, że coś jest nie tak. Jesienią 2020 r. Mlynkova powiedziała w programie "Uwaga": "Mogę powiedzieć tyle, że od dawna jestem bez jakichkolwiek zobowiązań. Jesteśmy z Piotrkiem w Polsce już rok".


Leszek Wronka rozliczył się natomiast z byłą partnerką za pomocą... piosenki, w której śpiewał:

"Chyba nawet chwilę chciałaś być ze mną, ale byłaś gwiazdą, po prostu, nie żoną. Odeszłaś, zabrałaś dwie lampy, fotel. Wspólne marzenia zamieniłaś na hotel".


Nie wiadomo dokładnie, jaka była przyczyna rozwodu. Halina w rozmowie z Agatą Młynarską przyznała:

"Nie chcę wchodzić w szczegóły, ale czy to są moje relacje koleżeńskie, czy partnerskie, ja nie odchodzę z błahych powodów, nigdy. Bardzo długo walczę". 


Czyżby stało się coś naprawdę poważnego, co poróżniło tak zakochanych w sobie ludzi?

Halina Mlynkova i Leszek Wronka - co teraz?

Zarówno Halina, jak i Leszek są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Próżno szukać jednak na Instagramie ich wspólnych zdjęć...

Niedawno Mlynkova zaskoczyła wszystkich. Krótko po rozstaniu z Wronką związała się z producentem muzycznym Marcinem Kindlą (42 l.). Para zdążyła doczekać się już potomka - synka o imieniu Leo (ur. 2021).

Co myślicie o Mlynkovej i Wronce - żałujecie, że się rozstali?


Zobacz też:

Halina Mlynkova szykuje się do trzeciego ślubu

Halina Mlynkova po 18 latach ujawnia prawdę! Szokujące fakty

Halina Mlynkova o pobitym Wronce: Nie może usiedzieć

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Halina Mlynkova | Leszek Wronka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy