Reklama
Reklama

Halina Mlynkova po 18 latach ujawnia prawdę! Szokujące fakty

Halina Mlynkova niewiele mówi o kulisach rozstania z zespołem "Brathanki". Jednak po latach postanowiła wyznać, co ją spotkało, gdy zaszła w ciążę.

18 lat temu Halina Mlynkova rozstała się z zespołem "Brathanki" (posłuchaj!). Mimo upływu czasu, obie strony niewiele mówią o powodach zakończenia współpracy. Jakiś czas temu wokalistka przyznała, że poszło o jej ciążę i to zaważyło. Podobno nie wszystkim spodobał się fakt, że spodziewa się dziecka. 


W programie "Taka jak ty" na TVP Kobieta, Mlynkova rozmawiała z Mateuszem Szymkowiakiem. Artystka poczuła, że musi w końcu wyznać, co zaszło. Chociaż upłynęło już kilkanaście lat, to "skandal" związany z jej odejściem, wciąż wywołuje wiele emocji.

Halina Mlynkova: rozstanie z zespołem "Brathanki"

Reklama

Niedawno Mlynkova po raz drugi została mamą. Radosne wieści obwieściła wspólnie ze swoim ukochanym, Marcinem Kindlą (sprawdź!). Być może to natchnęło ją do zwierzeń i wspomnień sprzed 18 lat. 

Podczas wywiadu ujawniła, że gdy pierwszy raz spodziewała się dziecka, usłyszała że musi opuścić swój dotychczasowy zespół. Takie słowa miała do niej napisać w mailu ówczesna menadżerka. 


Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

Syn Krawczyka ostro odpowiada macosze! Ma dla niej nową propozycję

Dorota Kolak nikomu nie mówiła, że w domu rozgrywa się taki dramat! Zaczęło się od bólu brzucha!

Agnieszka Włodarczyk drży o dziecko. "Jak żyć bez strachu"

Przegapiłeś najnowszy odcinek "Love Island. Wyspa miłości"? Nic straconego! Oglądaj na PolsatGo już TERAZ! 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Halina Mlynkova
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy