Reklama
Reklama

Gwiazdy, które przyznały się do zdrady: Figurska, Fronczewski, Michalczewski, Siwiec

Media bardzo często publikują sekrety związane z gwiazdami show-biznesu. Zdrady są jednymi z nich, ale najbardziej wiarygodne informacje to takie, które pochodzą z samego źródła. Dominika Figurska publicznie przyznała się do zdrady, lecz mąż wybaczył jej ten występek. Natomiast Natalia Siwiec przyznała, że zdradziła z zemsty. Dlaczego gwiazdy przyznały się do tych występków?

Zdrady w związkach to często spotykane zjawisko w show-biznesie. Niektóre gwiazdy publicznie powiedziały o tym, że nie dochowały wierności. O kim mowa?

Dominika Figurska zdradziła męża

Gwiazda wraz z mężem Michałem Chorosińskim wspólnie wychowuje sześcioro dzieci, jednak w ich małżeństwie nie było kolorowo. Dominika Figurska jeszcze kilka lat temu była kojarzona z serialem "M jak miłość", lecz postanowiła rzucić zawód aktorki na rzecz... polityki. Dostała się z listy Prawa i Sprawiedliwości, co zapewniło jej miejsce w Sejmie. Jednak o gwieździe zrobiło się naprawdę głośno, gdy na jaw wyszedł jej romans.

Reklama

Do całego wydarzenia doszło, kiedy Figurska i Chorosiński mieli dwoje dzieci. Aktorka całkiem straciła głowę dla jednego z reżyserów. Wtedy media zaczęły donosić, że Figurska oczekuje z kochankiem dziecka. Mąż Dominiki, chcąc przerwać lawinę plotek, poinformował o tym, że wybaczył żonie i postanowił dać jej jeszcze jedną szansę.

Trudne chwile w związku tej pary sprawiły, że Chorosiński postanowił przestrzec Polaków przed podobnymi sytuacjami:

- Nie ma recepty, która jest odpowiednia dla wszystkich. Każdy wypracowuje swoje sposoby, sprzymierzeńcem jest czas. Czas na poznanie siebie, wzajemną akceptację wad i zrozumienie, że nikt nie jest idealny. Wspólne szukanie kompromisów. W końcu praca nad sobą według starej zasady: chcesz zmienić świat, zacznij od siebie - rozważał aktor na łamach katolickiego magazynu "Dobry Tydzień".

Piotr Fronczewski o swoim romansie

Piotr Fronczewski jest jednym z najwybitniejszych polskich aktorów. W trakcie swojej kariery unikał rozgłosu, jednak mimo to dowiedzieliśmy się o jego gorzkim sekrecie. Aktor przyznał się do romansu z 24-latką w swojej książce "Ja Fronczewski". Co prawda nie wymienił w niej nazwiska swojej kochanki, lecz bardzo szybko ustalono, że była to Joanna Pacuła, jego znajoma z teatru.

Ukrywanie tego związku przed żoną z czasem zaczęło go męczyć, dlatego postanowił wyznać prawdę i zostawić swoją rodzinę dla kochanki.

- Szczątki uczciwości nie pozwalały mi dłużej tkwić w tym gigantycznym oszustwie. Musiałem to powiedzieć, również po to, by egoistycznie sobie ulżyć. Zrzucić ten ciężar. Świadectwo życia z barków. Ewa była zdruzgotana. Zdemolowana psychicznie. Nie odezwała się chyba nawet słowem. Płakała - opowiada aktor.

Aktor przyznaje, że po czasie przemyślał swoje czyny i zdał sobie sprawę tego, jak bardzo był niedojrzały. Udało mu się jednak po czasie odbudować zepsutą relację ze swoją żoną Ewą.

Dariusz Michalczewski – wielokrotnie zdradzał swoje partnerki

Były bokser, a obecnie biznesmen od 2009 roku jest mężem już swojej trzeciej żony Barbary Imos. Jak powiedział w jednym z wywiadów, jest ona pierwszą kobietą, której nie zdradził.

- Wiem, że niewierność jest brzydka, ale kiedyś byłem głupi i prymitywny. Miewałem cztery narzeczone naraz. To było modne i cool. Mieszkałem w Hamburgu, byłem mistrzem świata i myślałem, że wszystko mi wolno. Że nie ma większego dżolero ode mnie. Teraz się tego brzydzę (...) Basia może utyć, obciąć się na łyso, a ja i tak będą ją kochał. I ona to doskonale wie - wyznał Michalczewski w rozmowie z 'Galą'. 

Przed Barbarą Imos Dariusz Michalczewski był żonaty trzy razy, z czego dwa z tą samą kobietą - Dorotą Chwaszczyńską. W ustatkowaniu się pomogła mu aktualna żona:

- Chciałem mieć spokój w życiu, dom. Gdy zobaczyłem Basię, wydawało mi się, że widzę anioła. Musiałem o nią powalczyć. Basia jest kochana. Uwielbia, gdy jesteśmy razem, ale z drugiej strony obawiam się, że gdybym był non stop w domu, to by mnie kopnęła w tyłek.

Natalia Siwiec zdradziła z zemsty

Natalia Siwiec jest znaną polską modelką i żoną Mariusza Raduszewskiego od 2012 roku. Żeby podsycić zainteresowanie mediów swoją osobą, bardzo chętnie dzieli się sekretami wprost ze swojej alkowy. Modelka bardzo często opowiadała o dwóch pierwszych latach małżeństwa z Raduszewskim, gdzie zakochani praktycznie nie wychodzili z łóżka.

- U nas to były dwa lata totalnego szaleństwa. Praktycznie nie mieliśmy znajomych i nie wychodziliśmy z łóżka. Później jest już bardziej normalnie. Jest inaczej. Później jest już tylko po prostu nieco rzadziej, to już nie są całe dnie. To jest nawet lepsze, bo można normalnie funkcjonować, robić normalne rzeczy, a nie tylko siedzieć, patrzeć się na siebie i "robić" - powiedziała w wywiadzie dla Zoom TV.

Pragnąc uwagi ze strony prasy i telewizji przyznała, że została zdradzona i z zemsty sama zdradziła.

- To była taka ulga w sumie, powiem szczerze. Chyba jestem trochę mściwa - przyznała.

Jak dalej potoczą się losy tych gwiazd? Czy odważą się jeszcze kiedyś zdradzić ukochanego partnera?

Zobacz też:Natalia Siwiec narzeka na rachunki w PolsceDariusz Michalczewski brzydzi się swojej przeszłości?To z nim Figurska zdradziła i ma dziecko

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama