Reklama
Reklama

Piotr Fronczewski rezygnuje z pracy!

Piotr Fronczewski musiał ulec namowom żony i zrezygnował z gry w popularnym serialu. Ewa, w trosce o zdrowie aktora, wymogła na nim, by odpoczywał z dala od zgiełku miasta. Czy aktor wróci jeszcze na scenę?

Piotr Fronczewski uległ namowom i zrezygnował z serialu

Piotr Fronczewski (75 l.) od pewnego czasu przestał pokazywać się publicznie. Ograniczył też aktywność zawodową. Musiał nawet zrezygnować z roli w popularnym serialu "Leśniczówka". Powodem tak radykalnych zmian w życiu aktora, są jego problemy zdrowotne. Nie jest tajemnicą, że Piotr Fronczewski przeszedł dwukrotnie zabieg ablacji, a później operację wszczepienia zastawki serca. W jednym z wywiadów aktor opowiadał, jak trzy lata temu dostał ataku w kinie.

Jego problemami kardiologicznymi najbardziej przejęta jest żona Ewa. To ona wymusiła na aktorze, aby zrezygnował z obowiązków zawodowych. Zależało jej na tym, by Piotr odpoczywał i spędzał czas bez stresu w domu za miastem.

Reklama

Piotr Fronczewski, mimo że ma już 75 lat, nie wyobrażał sobie życia na emeryturze i jeszcze do niedawna, można go było zobaczyć na ekranie w serialu "Rojst", czy "W rytmie serca". Jednak na życzenie żony zawiesił pracę w kolejnej produkcji, "Leśniczówce". 

Piotr Fronczewski drugi raz nie zawiedzie żony

Aktor powoli przyzwyczaja się do nowego trybu życia. Wymaga to od niego sporo poświęcenia, jednak nie wyobraża sobie, by mógł sprzeciwić się żonie. A wszystko dlatego, że kiedyś bardzo ją zawiódł i do dzisiaj nie może sobie tego wybaczyć

Przed laty aktor spełniał się zawodowo i był jednym z najbardziej rozchwytywanych aktorów. W tym czasie Ewa poświęciła się rodzinie i wychowywaniu córek. Za to Piotr, z dala od domu, zainteresował się jedną z przyjaciółek z pracy. Doszło do zdrady

W biograficznej książce "Ja, Fronczewski" ujawnił kulisy swojego pozamałżeńskiego romansu. Nie napisał dla kogo chciał rozbić małżeństwo z Ewą Fronczewską, z którą ma dwie córki, Katarzyną i Magdalenę. Pojawiły się jednak plotki, że chodziło o Joannę Pacułę - aktorkę uchodzącą w latach 80. za jedną z najpiękniejszych Polek. Fronczewski poznał ją na planie serialu "07 zgłoś się". Jak wyznał w swojej książce:

Aktor szybko zrezygnował z romansu, bo rodzina była dla niego najważniejsza. Ewa wybaczyła mu skok w bok, ale to zdarzenie zostawiło w jej sercu zadrę. 

Zobacz też:

Piotr Fronczewski wystąpi w "Akademii Pana Kleksa". Dostał rolę na pocieszenie?

Piotr Kraśko usłyszał zarzuty za jazdę bez uprawnień

Kurzajewski i Cichopek na kolejnym nagraniu! Zrobiono je w TVP. "Oj Kaśka Kaśka, coś ty wymyśliła"

***
 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Fronczewski
Reklama
Reklama
Reklama