Reklama
Reklama

Dominika Figurska: To z nim zdradziła męża i ma dziecko. A teraz taka sensacja w katolickim tygodniku!

Michał Chorosiński i Dominika Figurska są rodzicami sześciorga pociech. Do tego nie ukrywają, że mają nadal apetyt na więcej. Aktor i jego ukochana są stawiani za wzór przez środowiska katolicko-prawicowe, więc nic dziwnego, że nie mają problemów z udzielaniem porad innym Polakom w mediach. Słowa Michała, który przecież sam opowiadał o zdradzie żony, są dość zaskakujące...

Dominika Figurska-Chorosińska zyskała popularność dzięki roli w "M jak miłość". Dziś  jedna bardziej kojarzona jest z salą sejmową, bo dwa lata temu porzuciła aktorstwo na rzecz polityki. 

Do sejmu dostała się z listy Prawa i Sprawiedliwości. Aktorka prywatnie jest aktualnie mamą sześciorga dzieci, które wychowuje wraz z mężem Michałem Chorosińskim. 

Swego czasu sensację w prasie plotkarskiej wzbudziły jej perypetie miłosne, o czym dziś Dominika raczej niechętnie opowiada. 

Figurska zdradziła męża z reżyserem

Figurska miała już dwoje dzieci z Michałem, gdy straciła głowę dla pewnego reżysera. Wkrótce pojawiły się plotki, że aktorka zaszła w ciążę ze swoim kochankiem. Niespodziewanie Chorosiński wybaczył jej jednak zdradę i małżonkowie dali sobie jeszcze jedną szansę. 

Potem aktorka twierdziła, że wstydzi się skoku w bok, ale dzięki wierze i modlitwie udało im się ocalić małżeństwo. 

Ostatnio w rozmowie z katolickim "Dobrym Tygodniem" Michał postanowił nieco więcej opowiedzieć o tym, co między nimi zaszło...

Reklama

Michał Chorosiński wybaczył zdradę i nie żałuje

Aktor uznał, że może udzielić Polakom kilku porad na temat udanego związku. 

"Nie ma recepty, która jest odpowiednia dla wszystkich. Każdy wypracowuje swoje sposoby, sprzymierzeńcem jest czas" - przekonuje Michał i dodaje, że należy czasem zaakceptować "wady" tej drugiej strony. 

"Czas na poznanie siebie, wzajemną akceptację wad i zrozumienie, że nikt nie jest idealny. Wspólne szukanie kompromisów. W końcu praca nad sobą według starej zasady: chcesz zmienić świat, zacznij od siebie" – wyznaje mąż Dominiki. 

Niebywałe jest to, jak Dominika i Michał są dzisiaj jednomyślni. Jakiś czas temu jego posłanko-aktorka udzieliła wywiadu temu samemu tygodnikowi, w którym wypowiadała się w podobnym tonie. 

"Trzeba razem zjeść kilka beczek soli i będzie dobrze. Szukać kompromisów. Każdy z nas jest innym człowiekiem, o odmiennych doświadczeniach. Rezygnacja z własnych racji, przyzwyczajeń, to trudne zadanie. Dojrzewanie to długi i czasem bolesny proces. Mówi się: chcesz zmienić świat, zacznij od siebie" - opowiadała wówczas Figurska. 

Myślicie, że faktycznie powinni dzielić się swoimi złotymi radami z ludźmi?

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie

"Squid Game": Netlifx usuwa część scen z serialu

Zdruzgotana Patrycja Markowska przekazała wstrząsające wieści i błaga o pomoc: Ciężko na to patrzeć!

Agnieszka Włodarczyk drży o dziecko. "Jak żyć bez strachu"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Chorosiński
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy