Reklama
Reklama

Allan Krupa dorastał w cieniu sławnej mamy. Jak rozwija się kariera syna Edyty Górniak?

Syn Edyty Górniak ma już 18 lat i wchodzi w dorosłe życie. Rozpoczął nawet własną działalność artystyczną! Co robi? Cóż, cokolwiek to jest, wiemy, że dzieci gwiazd nie mają łatwo. Trudno sprostać wysokim oczekiwaniom znanych i bogatych rodziców, a dorastanie w blasku fleszy nie należy do komfortowych. Jak poradził sobie Allan Krupa? Jak dużo wiadomo o jego życiu?

Znani rodzice Allana Krupy

Allan Krupa przyszedł na świat 27 marca 2004 roku w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży jako syn Edyty Górniak i Dariusza Krupy.

Choć mama Allana to jedna z najwybitniejszych wokalistek w historii polskiej muzyki, bywa krytykowana za swoje kontrowersyjne poglądy - między innymi w sprawie pandemii koronawirusa. Oprócz tego Polacy wciąż wypominają jej fatalne wykonanie hymnu podczas inauguracji mundialu w Korei i Japonii.

Ojciec chłopaka stał się postacią jeszcze bardziej kontrowersyjną niż Edyta. Wystarczy wspomnieć o wypadku samochodowym, który spowodował w 2014 roku. Śmiertelnie potrącił na pasach 63-letnią kobietę. Był pod wpływem kokainy. W roku 2020 Dariusz K. został zwolniony warunkowo z więzieniapo odbyciu 4 lat i 6 miesięcy kary z zasądzonych 6 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Allan wielokrotnie mówił o mamie w samych superlatywach. Łączy go z nią bardzo ciepła relacja. Edyta jest świetną matką, dbającą o swoje dziecko. Zwłaszcza że od rozstania z Dariuszem w 2010 roku wychowuje syna sama.

Młodzieniec zdaje sobie sprawę także z trudności wynikających z bycia synem samej Edyty Górniak. Wie, że nigdy nie uniknie porównań swojej pracy z dokonaniami wybitnej mamy. Jeśli chodzi o ojca, Allan twierdzi, że nigdy w życiu nie potrzebował ojcowskiej ręki. Nigdy nie odczuł nawet braku ojca. Wystarcza mu mama.

Kariera rapera

Allan od dawna próbuje swoich sił w muzyce. Zaczął od produkowania muzyki, a w tym roku zadebiutował jako raper. 28 marca pod pseudonimem Enso wypuścił pierwszy kawałek zatytułowany "Lambada". W ramach prezentu z okazji 18. urodzin syna Edyta sfinansowała produkcję klipu do tego utworu.

Ponieważ piosenka zawiera wulgaryzmy, fanów zaciekawiło, co Edyta myśli o nowym przedsięwzięciu Allana.

"Zdolne jest to dziecko. Chociaż wiadomo, że jestem najmniej obiektywna, bo jestem jego mamą. Tyle, co tam jest przekleństw, to ja nie słyszałam przez całe jego życie. To było dla mnie trochę dziwne. Niby w muzyce miękko to wchodzi, ale do mnie się nigdy tak nie odezwał. Nawet jak czasami tak porządnie się sprzeczaliśmy, to on nigdy nie powiedziałby takiego słowa" - opowiedziała piosenkarka.

Górniak nie pochwala użycia przekleństw przez syna, rozumie jednak, że są one powszechnym elementem rapu. I jak zawsze wspiera ukochanego syna.

Ukochana Allana Krupy

Syn Edyty Górniak ma już swoją wybrankę! Wielokrotnie pozował na Instagramie z tą uroczą blondynką, lecz niewiele o niej wiadomo. Allan dba o prywatność dziewczyny.

Edyta wyjaśniła, dlaczego Allan tak chroni partnerkę: "Bardzo podziwiam, że w swoim wieku jest już tak świadomy przez to, co widział, dorastając, że zdecydował się chronić ją przed show-biznesem" - powiedziała w rozmowie z Faktem.

A co o związku syna mówi mama Allana?

"Wygląda na to, że oboje są przy sobie szczęśliwi. Oczywiście przez to jest go dla mnie coraz mniej i muszę się do tego przyzwyczajać, bo jest to zupełnie nowe uczucie dla mamy... Ale chyba to także pozwoliło mi przedłużyć moją podróż. Jestem z powodu ich obojga bardzo szczęśliwa. Niech im się darzy!"

Cóż, nam również pozostaje życzyć synowi naszej diwy wszystkiego najlepszego.

Zobacz także:

Świąteczny dramat Edyty Górniak. Nie wpuścili jej do kościoła

Górniak nie daruje Steczkowskiej! Podjęła ostateczną decyzję [POMPONIK EXCLUSIVE]

Allan Krupa zagryza papierosa bagietką. Edyta Górniak będzie załamana dietą syna

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak | Allan Krupa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy