Reklama
Reklama

Kasia Gąsienica z "Azja Express" i "Gogglebox" schudła 10 kg! Zdradza, jak to zrobiła

Kasia Gąsienica znana jest publice z programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Kobiecie zamarzyła się jednak przygoda i zdecydowała się na udział w show "Azja Express". Jej osoba zyskuje na popularności, a ta wykorzystuje swoje 5 minut sławy i prężnie rozwija konta w mediach społecznościowych. To właśnie w sieci pochwaliła się swoim sposobem na smukłą sylwetkę!

Diety gwiazd

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, nic więc dziwnego, że duża część osób postanowiła zadbać o swój wygląd i przeszła na dietę. Pisaliśmy już o spektakularnej metamorfozie Olafa Lubaszenki czy Beaty Tadli, a teraz przyszedł czas na Kasię Gąsienicę znaną z programów takich jak "Gogglebox. Przed telewizorem" czy "Azja Express".

Reklama

Celebrytka za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwaliła się, ile schudła, a także zdradziła publice, jak tego dokonała! Jej metoda wydaje się być niezwykle prosta.

Kasia Gąsienica w "Azja Express"

Program "Gogglebox. Przed telewizorem" emitowany na antenie TTV okazał się przepustką do show-biznesu dla żądnych rozpoznawalności osób. To właśnie ta stacja wypromowała takie "osobistości" jak Sylwia Bomba, Big Boy, Agnieszka Kotońska czy Kasia Gąsienica, która w formacie występuje z mężem Andrzejem.

Ostatnio o blondynce zrobiło się głośno, gdyż ta zdecydowała się poszerzać horyzonty w innym show. Wraz z małżonkiem zdecydowała się na udział w "Azji Express", a publika w mig zaczęła się interesować ich duetem.

W ramach kontaktu z fanami Kasia na Instagramie zrobiła serię Q&A i odpowiadała na pytania zadawane przez internautów. Duża część zapytań dotyczyła jej schudnięcia i diety. Ta oczywiście nie przeszła obok takich wynurzeń obojętnie i zdradziła przepis na swój zmieniony wygląd.

Kasia Gąsienica z "Azja Express" i "Gogglebox" schudła 10 kg. Zdradza sposób na wymarzoną figurę!

Góralka nie marnuje chwili i już przygotowuje się do sezonu letniego. Influencerka za cel obrała sobie, żeby pozbyć się zbędnych kilogramów i zapisała się na siłownię. Na InstaStories napisała, że na ćwiczenia decyduje się każdego dnia. Również wprowadziła zmiany w swojej diecie. Co prawda jada wszystko, co wcześniej, lecz zmieniła proporcję składników i na talerz nakłada 1/3 porcji. Dzięki tym prostym metodom udało jej się zrzucić już 10 kg!

"Aktualnie codziennie chodzę na siłownię. Słuchajcie, powtarzam to głośno: codziennie chodzę na siłownię i jest OK. Nie stosuję diety żadnej, jem po prostu 1/3 tego, ile bym chciała"- przyznała.

Przy okazji dzielenia się prywatą z publiką, Gąsienica wyznała, dlaczego była nieobecna przez ponad 2 miesiące na Instagramie.

"Na wstępie chciałam podziękować za wszystkie wiadomości, jakie od was dostałam z zapytaniami, czy jestem zdrowa, czy żyję, czy wszystko u mnie OK, czy rozwodzę się ze starym, czy wyprowadziłam się z Zakopanego. Moi drodzy, u mnie jest wszystko OK. To, co robiłam przez ostatnie dwa miesiące, było zaj****cie dobre, ale o tym, kiedy indziej" - dodała Kasia.

Zmiana na plus?

Przeczytajcie również:

Kto zarządza kontem Zdrójkowskiego z "Rodzinki.pl"? Szczera odpowiedź ojca!  

Adam Zdrójkowski wyznał, jakie ma relacje z ojcem. Oto, jak wygląda Dariusz Zdrójkowski

Krupińska pojechała w świat, by spełniać marzenia! Kto został z dziećmi?               

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy