Reklama
Reklama

Tadla wyeliminowała z diety tylko trzy produkty. Jej metamorfoza zachwyca!

Coraz częściej pojawiające się na niebie promienie słoneczne zwiastują zbliżającą się wiosnę. Przyroda powoli budzi się do życia i można spotkać już pierwsze przebiśniegi. Przedwiośnie to idealny czas, by pomyśleć o swoim stanie zdrowia i wprowadzić do jadłospisu zrównoważoną dietę. Do zmian motywuje Beata Tadla, która opowiedziała o swojej metamorfozie i zdradziła publice sekret smukłej sylwetki!

Sławy na diecie

W ostatnim czasie głośno jest o spektakularnych metamorfozach sław. Niedawno pisaliśmy o przemianie Olafa Lubaszenki, który przestał pić gazowane napoje i schudł prawie 80 kg, a także o Bartłomieju Nowosielskim, któremu udało się zrzucić 20 kg. Dieta i sport od lat są w modzie, nic więc dziwnego, że coraz więcej osób pragnie przejść przemianę i zadbać o zdrową sylwetkę. Do ćwiczeń motywuje Ewa Chodakowska, czy Anna Lewandowska, a także inne celebrytki. Ostatnio sekret smukłej sylwetki zdradziła Beata Tadla i okazało się, że z diety wyeliminowała zaledwie trzy składniki!

Reklama

Oczywiście do diety i odchudzania należy podejść racjonalnie i najlepiej swój przypadek skonsultować z lekarzem bądź specjalistą. Nieodpowiednio dobrana dieta i ślepe podążanie za modą może przynieść więcej szkód niż korzyści!

Beata Tadla sporo schudła. Pochwaliła się dietą

Kilka dni temu Beata Tadla pojawiła się na imprezie branżowej i swoim wyglądem zachwyciła publikę. Przy okazji pokazu mody udzieliła wywiadu i zdradziła sekret młodego wyglądu i szczupłej sylwetki. Okazało się, że prezenterka stroni od siłowni i zajęć fitness, gdyż nie lubi takiej aktywności sportowej! W wolnym czasie stawia na basen, jogę i nordic walking.

"Staram się żyć w zgodzie z własnym organizmem, ponieważ nie lubię siłowni i nie lubię joggingu, to wybieram takie aktywności, które sprawiają mi przyjemność, a do nich należy na pewno nordic walking, bo wtedy mogę słuchać audiobooków, albo podcastów, które uwielbiam. Pływanie, bo wtedy wyłączam się zupełnie ze świata i jest to taki rodzaj medytacji. Więc pływanie i nordic walking to są moje najczęstsze aktywności, oprócz tego - joga" - przyznała w rozmowie z "Jastrząb Post".

Mało tego, pogodynka stawia na relaks i ćwiczenia z oddechem, które są bardzo istotne w odzyskiwaniu spokoju ducha i uspokajaniu nerwów.

"Też się wyciszam, relaksuję, ćwiczę oddech - który bardzo uspokaja" - dodała.

Przy okazji rozmowy zdradziła, jak wygląda jej jadłospis. Tadla z diety wyeliminowała mięso, ogranicza gluten i kazeinę. Stawia natomiast na ziarna i warzywa.

"Z diety wyeliminowałam mięso już wiele lat temu. Staram się nie jeść glutenu, nie jeść tego, co zawiera kazeinę" - podkreśliła.

Beata Tadla: kim jest?

Beata Tadla urodziła się 14 czerwca 1975 roku w Legnicy. W młodości pracowała w lokalnym radiu, a także z występowała w sztukach teatralnych. Ukończyła studia na kierunku "kulturoznawstwo i zarządzanie instytucjami kultury" na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a podczas nauki była reporterką i redaktorką kilku warszawskich rozgłośni. W telewizji debiutowała na antenie TV Puls.

Od 2004 do 2012 roku była związana z TVN, a od 2012 do 2016 roku prowadziła m.in. "Wiadomości". Następnie współprowadziła programy informacyjne w Nowa TV. Od 2020 roku jest jedną z prowadzących program internetowy "Onet Rano".

W 2021 roku wyszła za mąż, a jej wybrankiem jest Michał Cebula.

Przeczytajcie również:

Beata Tadla otarła się o śmierć. W szpitalu przyjęła ostatnie namaszczenie

Wściekła Tadla miażdży obecne gwiazdy TVP! "Wdzięczą się z szyldem szamba"

Maciej Orłoś ostro o TVP. Pokazał archiwalne zdjęcia i zdobył się na gorzką refleksję: "Nie żałuję"               

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Beata Tadla
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy