Reklama
Reklama

Jak Jarosław Jakimowicz wyglądał w młodości? Był prawdziwym amantem w "Młodych wilkach"

Jarosław Jakimowicz (53 l.) w młodości był amantem wzbudzającym zachwyt, dziś kojarzony jest raczej z kontrowersyjnymi sytuacjami. Co warto wiedzieć o młodości Jarosława Jakimowicza? Oto najważniejsze informacje!

Jarosław Jakimowicz zadebiutował w 1994 roku w dreszczowcu "Anioł Śmierci". Następnie popularność, rozpoznawalność i miejsce w sercach odbiorców przyniosła mu rola Cichego w filmie "Młode Wilki". Gościnnie wystąpił też w najpopularniejszych polskich serialach, np. "Złotopolscy", "Na dobre i na złe" oraz "Pierwsza miłość".

Dziś sporo się mówi o aktorze, choć nie zawsze z tych powodów, na które liczą fani. W maju 2022 roku Komisja Etyki TVP uznała, że pracujący w TVP Info Jarosław Jakimowicz naruszył zasady etyki dziennikarskiej, nazywając dziennikarzy TVN "szmaciarzami". To nie pierwszy raz, gdy mężczyzna budzi takie kontrowersje. Niejednokrotnie publicznie komentował dziennikarzy stacji, uderzając w mniejszości, w tym LGBTQ+.

Reklama


Jakimowicz w młodości - ideał na ekranie

A jak było dawniej? Jakimowicz lubi wracać do czasów "Młodych wilków". Zdarza mu się nawet publikować dawne fotografie na swoim Instagramie (razem z żartobliwymi uwagami). Fani w komentarzach wypowiadają się o filmie bardzo pozytywnie. Wypowiedziom towarzyszy też niemała nostalgia.


Aktor ma powody, by z przyjemnością wracać do tamtych chwil. Za czasów "Młodych wilków" Jarosław Jakimowicz był rozchwytywany i kobiety go uwielbiały. Wysoki, szczupły mężczyzna o jasnych włosach, przypominał popularnego wówczas Davida Hasselhoffa. Mieć tak wyjątkowego aktora na własnym podwórku było niemałą gratką!

Szkoda, że aktor nie wykorzystał swojej szansy zagrania głównej roli w kontynuacji filmu. Choć pojawił się na ekranie, rola była jedynie epizodyczna. Powodem miała być podobno zbyt niska gaża.

Role, które przyjął później, np. w "Poranku kojota" nie były wystarczające, by przebić się przez konkurencję. Z aktorstwem nie wyszło, więc aktor zaangażował się w sprawy polityczne. To był moment, w którym amant zaczął przeradzać się w prezentera, a to już niezbyt interesowało jego dawną grupę odbiorców.


Związki Jarosława Jakimowicza

Wiele kontrowersji wzbudzała nie tylko nowo obrana droga kariery, ale też związki aktora. W 1998 roku wziął ślub z Joanną Sarapatą. Rozwiedli się w 2010 roku, choć od dawna nie byli już razem. Aktor jeszcze będąc w związku małżeńskim, spotykał się z Joanną Gołaszewską, a w 2016 roku wziął ślub z kobietą nazywaną "Katarzyną z siłowni".


Syn i ojciec - jak dwie krople wody!

Amant, jakim niewątpliwie dawniej był Jarosław Jakimowicz, ma dorosłego już syna. Dziecko jego i Joanny Sarapaty to Jovan Jakimowicz (22 l.). Studiował w Londynie, a jego pasją jest tenis, jazda konna oraz golf.

Nie da się ukryć, że jego podobieństwo do ojca z młodych lat jest uderzające! Porównując fotografie Jovana do zdjęć Jarosława z "Młodych wilków", można się nawet pomylić!

Na wyglądzie podobieństwa się jednak kończą. Jovan otwarcie mówi o swoich poglądach. W wyborach deklarował poparcie dla Rafała Trzaskowskiego. Po drugiej stronie barykady stanął jego ojciec, który na elewacji domu wywiesił baner wyborczy Andrzeja Dudy.

Kontrowersyjna autobiografia Jakimowicza

Osoby zainteresowane młodością aktora mogą sięgnąć po książkę "Życie jak film". To autobiografia, która jest pełna skandali i bulwersujących historii. W książce opisano m.in. przestępstwa, których autor się dopuścił.

Jakimowicz wyznał w niej, że korzystał z samochodu z przebitymi numerami, a także, że zdobył wymarzoną kurtkę, szantażując paserów. Jakby tego było mało, prezenter w młodości stał na czatach, gdy jego koledzy kradli markowe ciuchy. Ekspedientka próbowała ich zatrzymać i stanęła przed maską. Co więc zrobił aktor? Wcisnął gaz. Na szczęście ekspedientka uskoczyła.

Inną wstydliwą historią było zgłoszenie się do pomocy na Cmentarzu Żydowskim na Woli, pod pretekstem umycia pomnika. Młody wtedy Jakimowicz szukał sposobu na wzbogacenie się i chciał okraść świeży grób, jednak został przyłapany przez dozorcę.


"Życie jak film" w wykonaniu kontrowersyjnego prezentera może okazać się prawdziwym scenariuszem na film... i zawodem dla ludzi, którzy chcieli powspominać młode lata aktorka, dawniej wzbudzającego zachwyt. Jeśli szukasz pozycji z jazdą bez trzymanki, warto po nią sięgnąć.

Zobacz też:

Jakie kozaki na jesień 2022? Takie, jakie noszą polskie gwiazdy!

Jakimowicz na Instagramie świętuje wygraną premier Włoch z faszystowskimi poglądami. Jest się czym zachwycać?

Jarosław Jakimowicz odpowiada Młynarskiej. Ostro komentuje jej wypowiedź o miłości w TVP


Jakimowicz ostro zaatakował Mariannę Schreiber. Gwiazdor TVP nie gryzł się w język

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jarosław Jakimowicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama