Reklama
Reklama

Jarosław Jakimowicz odpowiada Młynarskiej. Ostro komentuje jej wypowiedź o miłości w TVP

Jarosław Jakimowicz (53 l.) należy do grona tych osób, które bardzo chętnie wygłaszają swoje kontrowersyjne opinie w sieci. Prezenter TVP nie raz udowodnił, że nie interesuje go zdanie oraz poglądy innych. Z kolei swoje poglądy zawsze stawia na pierwszym miejscu. W związku z aferą, która dzieje się aktualnie między Cichopek oraz Kurzajewskim również postanowiła się wypowiedzieć. Tym razem oberwało się Paulinie Młynarskiej.

Katarzyna Cichopek oraz Maciej Kurzajewski parę dni temu ogłosili, że są parą. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że o ich romansie spekulowano od dłuższego czasu. Doniesienia o nowej show-biznesowej parze postanowiła skomentować żona Kurskiego. To ona napisała w jednym z komentarzy, że "miłość jest najważniejsza". 

Reklama

Paulina Młynarska postanowiła skomentować wypowiedź Kurskiej. Dziennikarka w swoim wpisie z oburzeniem skomentowała zachwyty Kurskiej. Nie chodziło jej nawet o romans, który jak się okazuje, Joanna popierała od zawsze, a o społeczność LGBTQA+, którą TVP jawnie wyklucza. 

Jarosław Jakimowicz ostro o Paulinie Młynarskiej

Jarosław Jakimowicz chyba również jest na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się w sieci, ponieważ na jego odpowiedź nie trzeba było długo czekać. W swoim obszernym wpisie ostro zwyzywał Paulinę Młynarską oraz dodał, że chyba bardzo zazdrości Joannie Kurskiej.

"Kiedy to inteligentna, mądra i to z "takiego" domu uprawia, taką hipokryzję to nie można nie zareagować. Paulina Ty ewidentnie szczujesz, robiąc takie komentarze i jesteś siewcą nienawiści. Czego zazdrościsz Joannie Kurskiej? Szczęścia? Może to jest dokładnie tak samo jak ocena Izabeli dotycząca postępowania pani Smaszcz? Nigdy nie słyszałem w TVP, żeby ktoś był przeciw i odbierał prawo do miłości homoseksualistom" - napisał w pierwszej części swojego wpisu Jakimowicz.

W dalszej części wpisu Jakimowicz dodał, że w TVP nikt nigdy nie drwił z tego, że chłopak kocha chłopaka czy dziewczyna, dziewczynę. Dodał, że Telewizja Polska nie zgadza się na ideologię, która jak to opisał, kryje się za literkami. 

Jakimowicz dodał również, że społeczność LGBTQA+ to margines, który chce wejść społeczeństwu na głowę. Dodatkowo robi to według niego przy pomocy agresji i profanacji wartości. Na koniec dodał, że Młynarska została wykorzystana do szerzenia ideologi.

"Nikt, NIGDY nie zakazywał czy drwił z tego, że chłopak kocha chłopaka czy dziewczyna, dziewczynę. Nie ma za to zgody na ideologię. Na te wszystkie literki, za którymi kryją się dewiacje w tym całym LG... Cała ta społeczność to margines. To jakieś 4 procent społeczeństwa, które chce wleźć na głowę innym. Włazi prowokacją, agresją i profanacją naszych wartości. Włazi używając takich osób jak Ty, z takimi super komentarzami. Dokładnie wywołujesz nimi odwrotny skutek w walce o tolerancję dla tych 4 procent. Kto ma mieć więcej praw? Dewianci z homokomando dopuszczający się gwałtu używając broni przeciwko innym dewiantom? NIE MA NA TO ZGODY I NIE BĘDZIE" - napisał na Instagramowym koncie.

Jarosław Jakimowicz - kariera i życie prywatne

Jarosław Jakimowicz urodził się 17 lipca 1969 roku w Kutnie. Ukończył Technikum Mechaniczne i kurs dla dekoratorów wnętrz. Przez kilka lat mieszkał i pracował w Niemczech.

W 1994 roku zadebiutował na kinowym ekranie w amerykańsko-polskim dreszczowcu sensacyjnym "Anioł śmierci". Popularność i rozpoznawalność przyniosła mu rola Cichowskiego "Cichego" w filmie sensacyjnym Jarosława Żamojdy "Młode wilki".

W 2008 roku zwyciężył w piątej edycji reality show TV 4 "Big Brother VIP", a jesienią tego samego roku na antenie stacji razem z Jolantą Rutowicz występował w programie "J&J, czyli Jola i Jarek".

W 1998 roku, po dwóch miesiącach znajomości, poślubił malarkę Joannę Sarapatę. Mają syna Jovana. Para rozwiodła się w 2010 roku. Z nieformalnego związku z Joanną Gołaszewską, ma syna Jeremiasza.

W 2008 roku w programie Big Brother VIP, Jakimowicz poznał Jolantę Rutowicz, z którą miał kilkumiesięczny romans. W 2016 roku zawarł związek małżeński z Katarzyną Sykson.

Zobacz też:

Paulina Smaszcz demaskuje Cichopek i Kurzajewskiego. Tak zaczął się romans

Plany Cichopek legły w gruzach. Wyszły na jaw kulisy "ogłoszenia romansu" z Kurzajewskim


Paulina Smaszcz wytacza kolejne ciężkie działa przeciw Cichopek i Kurzajewskiemu! "I to ja odeszłam"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy