Reklama
Reklama

Cichopek i Hakiel zamieścili wymowne posty na Instagramie! „Nie wierzę w to, co czytam”

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski są obecnie w centrum uwagi. "Zakochani rozwodnicy” spotkali się ze skrajnymi komentarzami po tym, jak oficjalnie potwierdzili swój związek. Gwiazda „M jak miłość” postanowiła niejako odnieść się do odzewu, jaki dostała. Również jej były mąż, Marcin Hakiel, na swój sposób nawiązał do obecnej sytuacji.

Cichopek i Kurzajewski już nie ukrywają romansu

Choć o romansie Cichopek i Kurzajewskiego media rozpisywały się dobrych kilka miesięcy temu, to sami zainteresowani zaprzeczali, jakoby miało ich coś łączyć. Dopiero, kiedy Paulina Smaszcz ujawniła ich relację, pozwalając sobie na kąśliwy komentarz, postanowili ujawnić się jako para. Jak można było się spodziewać, ich romans dosłownie rozgrzał internet.

Reklama

Początkowo pod ich wspólnym postem pojawiło się wiele gratulacji, zwłaszcza od osób znanych. Swoją aprobatę względem ich uczucia wyrazili m.in. Anna Wendzikowska, Anna Mucha, Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor, Edyta Herbuś, Edyta Górniak czy Olga Frycz.

Ale po początkowym zachwycie pojawiło się wiele krytycznych komentarzy, głównie ze strony fanów, którym nie spodobał się fakt, iż para wyznająca otwarcie wartości katolickie, nawiązała ze sobą romans, rozbijając swoje rodziny.

Wiele osób stanęło w obronie Marcina Hakiela, który już wcześniej wyjawił, że żona odeszła od niego dla innego mężczyzny. Co ciekawe, tancerz został pochwalony również przez byłą żonę Kurzajewskiego, Paulinę Smaszcz, która napisała, że jako jedyny miał odwagę powiedzieć o romansie żony.

Tymczasem Cichopek i Kurzajewski, którzy nie muszą się już ukrywać, zaczęli oznaczać się w relacjach na Instagramie. Jako że ich sielankę przerwała burza medialna, oboje wydali stosowne "oświadczenia". Prezenter odniósł się do zarzutów byłej żony, Cichopek z kolei do krytycznych komentarzy wokół jej romansu.

Cichopek "nie wierzy w to, co czyta", Hakiel zamieszcza wymowne słowa

Gwiazda "M jak miłość" zamieściła wymowny post, w którym napisała, że "nie wierzy w to, co czyta". Jeśli spodziewała się jednak, że fani staną w jej obronie, chyba się trochę przeliczyła. Pojawiły się bowiem kolejne krytyczne komentarze, a jedna z fanek przypomniała jej nawet wywiad sprzed kilku lat, w którym zachwalała swojego byłego już męża.

Mniej więcej w tym samym czasie, co Cichopek, swój post zamieścił Marcin Hakiel. Tancerz nie odniósł się bezpośrednio do wrzawy medialnej wokół jego byłej żony, ale to zamieścił wymowne słowa o tym, że żyje w zgodzie z samym sobą. Pod jego postem, w odróżnieniu od Cichopek, pojawiło się mnóstwo słów wsparcia.

Zobacz też:

Kasia Cichopek potwierdza związek z Maciejem Kurzajewskim. Paulina Smaszcz atakuje

Kasia Cichopek potwierdziła romans z Kurzajewskim, a teraz taka sensacja. Sytuacja była nie do zniesienia

Katarzyna Cichopek świętuje 40. urodziny. Wybrała się w niezwykle miejsce!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy