Reklama
Reklama

Zwolniona z TVP dziennikarka "Wiadomości" ma już nową pracę. Niewiarygodne, gdzie będzie można ją oglądać

W związku ze zmianami, jakie przechodzą ostatnio media publiczne, wiele byłych dziennikarzy TVP zostało bez pracy. Jak się jednak okazuje, spora część doświadczonych prezenterów nie pozostaje zbyt długo na bezrobociu. Właśnie okazało się, że była prowadząca "Wiadomości", która zakończyła swoją karierę na Woronicza po 10 latach, niebawem znów pojawi się w mediach.

Ciąg dalszy zaskakujących zmian w Telewizji Polskiej

Zmiany wprowadzane w mediach publicznych trwają już od kilku dobrych miesięcy i chociaż najbardziej sensacyjne roszady kadrowe dobiegły końca, nowy zarząd Telewizji Polskiej wciąż potrafi zaskoczyć swoimi decyzjami.

Ku zdumieniu widzów, z pracą na Woronicza pożegnały się niemal wszystkie największe gwiazdy telewizyjnej Jedynki i Dwójki. Wiele emocji wzbudziły informacje o rozwiązaniu umowy z szefową "Wiadomości" Danutą Holecką, kontrowersyjnym dziennikarzem TVP Info Michałem Rachoniem, a także prawie całym składem gospodarzy porannego cyklu "Pytanie na śniadanie", w tym Katarzyną Cichopek, Maciejem Kurzajewskim, Idą Nowakowską i Anną Popek.

Reklama

Zwolnienia dotknęły też popularne teleturnieje, takie jak "Koło fortuny" i "Va Banque".

Duża część byłych pracowników Telewizji Polskiej szybko znalazło jednak pracę w konkurencyjnych mediach. Danutę Holecką i Michała Rachonia można od niedawna oglądać w stacji Tomasza Sakiewicza, a Izabelę Krzan - na "Kanale Zero", prowadzonym przez Krzysztofa Stanowskiego.

Była dziennikarka "Wiadomości" dołącza do "Kanału Zero"

Teraz okazuje się, że do internetowej stacji współzałożyciela "Kanału Sportowego" dołącza kolejna dziennikarka związana wcześniej z TVP. O zatrudnieniu Marii Stepan - byłej reporterki "Wiadomości" - poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych sam Stanowski.

"Cześć Mario, witamy w zespole" - napisał na swoim profilu 41-latek.

Maria Stepan z Woronicza związana była przez dziesięć lat. Prowadziła nie tylko serwis informacyjny zastąpiony przez format "19.30", ale także cykl reporterski "Głębia ostrości" w telewizyjnej Jedynce, a także "Kobiecym okiem" w TVP Info.

Szeregi zespołu "Kanału Zero" zasiliła niedawno także inna dziennikarka mediów publicznych. Arleta Bojke, która na Woronicza spędziła ponad dwadzieścia lat, prowadzi obecnie autorski format "Świat od zera".

Czy Krzysztof Stanowski ma zamiar zatrudnić kolejnych prezenterów zwolnionych z Telewizji Polskiej?

Zobacz też:

Na korytarzach TVP aż huczy na temat ogromnych zarobków Czyża. Czy to prawda?

"Sanatorium miłości 6". Widzowie oburzeni zachowaniem Małgorzaty z Sobótki

TVP potwierdza: Artur Orzech wraca do komentowania Eurowizji w TVP

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Stanowski | Wiadomości | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy