Reklama
Reklama

Zrobiła sobie piersi za ponad 60 tysięcy. Fani chcą, by je zakryła! Ich widok szokuje...

Moda na operacje plastyczne nie przemija. Celebrytki dwoją się i troją, by uzyskać jak najlepszy efekt i osiągnąć wygląd idealny. Czy zawsze się to udaje? Niestety nie, a do grona ofiar nieudanych zabiegów medycyny estetycznej dołącza coraz więcej osób. Ostatnio głośno zrobiło się o influencerce ze Stanów Zjednoczonych, która postawiła na powiększenie piersi. Efekt poraża!

Ofiary medycyny estetycznej

Aktorki, wokalistki, celebrytki i influencerki od lat dążą do osiągnięcia idealnego wyglądu, który często jest wykreowany na potrzeby mediów społecznościowych. Standardy obecnego "ideału" zazwyczaj są nierealne i wpędzają w kompleksy coraz więcej osób. W kręgu show-biznesu wiele osób zdecydowało się na ingerencję chirurgiczną, ale nie każdy zabieg kończy się powodzeniem. Ostatnio głośno było o modelce z Kanady, której wybuchł ważący 10 kg implant piersi ważący!

Reklama

Na rodzimym podwórku znaną z "przerobionego" wyglądu jest Laluna Unique. Ostatnio gwiazda MMA przeszła kolejną operację, a po zdjęciu bandaży pochwaliła się nową twarzą.

Teraz media zainteresowały się influencerką ze Stanów Zjednoczonych, która również zdecydowała się na szokującą ingerencję w urodę. Jej wygląd powala!

Jessy Jordyn, influencerka ze Stanów Zjednoczonych, przeszła operację powiększenia piersi. Teraz jej widok szokuje!

Jessy Jordyn zasłynęła ze swoich rozbieranych sesji zdjęciowych. Kobieta postanowiła poddać się operacji powiększenia biustu, która kosztowała ją ponad 60 tysięcy złotych. Gwiazdka mediów społecznościowych bez oporu poszła pod skalpel i "upiększyła" swoje ciało. Gdy rany się wygoiły, ta bez oporów pokazała się topless na TikToku.

Ku jej zaskoczeniu fanki nie były zachwycone takimi treściami. Duża część osób wprost napisała, żeby ta się zakryła. Modelkę bardzo to rozwścieczyło i postanowiła odpowiedzieć!

"Myślisz, że wydałam na nie 15 000 $ tylko po to, żeby kobieta po drugiej stronie ulicy kazała mi je zakryć, ponieważ jej mąż nie może przestać się gapić?" - zapytała.

Jessy uważa, że inni nie akceptują jej wyglądu ze względu na "piękno", publika ma natomiast inne zdanie i sądzi, że implanty zostały źle dopasowane, przez co ta wygląda przerażająco!

Zobaczcie wygląd celebrytki. Faktycznie szokuje?

Przeczytajcie również:

Doda ostro uderza w TVN po gigantycznym skandalu na Bestsellerach Empiku! To był dla niej policzek? [POMPONIK EXCLUSIVE]

Skandal z Dodą na gali Bestsellery Empiku 2022! Szokujące, jak potraktowali ją na scenie! Zrobiło się niezręcznie...

Bestsellery Empiku 2022. Na ściance pojawił się dawno niewidziany Michał Witkowski

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy