Reklama
Reklama

Żona nie opuszcza Radka Liszewskiego na krok. Byli razem w studio TVP

Radek Liszewski i jego żona Dorota są małżeństwem od ponad 27 lat. W show biznesie niewiele par może pochwalić się takim stażem w związku. Para odwiedziła ostatnio studio TVP i trzeba przyznać, że nadal wyglądają na zakochanych.

Radek Liszewski (46 l.) wokalista zespołu Weekend został zaproszony do studia "Pytania na śniadanie". Rozmowa dotyczyła Planów zawodowych muzyka disco polo. Mimo to do budynku TVP przybyła z nim jego żona Dorota. Wygląda na to, że para jest nierozłączna.

Radek Liszewski poznał Dorotę na dyskotece

Radek i Dorota Liszewscy poznali się, kiedy byli nastolatkami. Oboje urodzili się i spędzili młodzieńcze lata w Sejnach. Niekwestionowany król disco polo i jego życiowa partnerka wpadli sobie w oko już w wieku 17 lat. Zaczęło się od spotkania na dyskotece w Augustowie. Ślub wzięli po 3 latach znajomości 17 kwietnia 1995 roku. Para od razu wiedziała, że to miłość do końca życia. 

Reklama

"Byłem wtedy nastolatkiem, ale już wiedziałem, że skradła mi serce i będzie tą jedyną kobietą na całe życie" - wspomina Liszewski pierwsze spotkanie z Dorotą.

W tym roku para będzie obchodzić 28 lat małżeństwa, ale razem są już ponad 30 lat. Wychowali dwóch synów 27-letniego Norberta i 21-letniego Jakuba. Nie tak dawno Radek i Dorota przenieśli się z Sejn do Warszawy. Chcą być bliżej synów, którzy ze stolicą związali swoje życie. 

Sposób Liszewskich na zgodne życie

Jaki Liszewscy mają przepis na tak zgodne życie?

Muzyk zdradził, że wszystkie problemy starają się zdusić w zarodku zwykłą rozmową. Małżonkowie zawsze wzajemnie się stopują, a do tego świetnie się dogadują.

"U nas konflikty nie trwają miesiącami. Życie jest za krótkie, aby je marnować. Dużo nas łączy i dzieli. Jeśli Dorota wybuchnie, to ja ją ugaszę, a jak ja to ona mnie. Ona jest moją żoną, kochanką i kumpelą. Ja jej nie daję powodów do zazdrości i nie szukam przygód. Jeśli ktoś szuka deszczu, to go znajdzie. Ja tego nie potrzebuję. Jestem szczęśliwym facetem z poukładamy życiem" - mówił dla Pomponika Liszewski.

Radosław Liszewski nie ukrywa, że taka żona to skarb i zapewnia, że on nie będzie dawał jej powodów do zazdrości.

"Fanki były, są i będą. Ale moja Dorotka jest wyrozumiała, nie jest zazdrosna, bo wie, że to jest nieodzowna część mojej pracy. Ja cały czas jestem wierny. GPS, czyli obrączkę, zawsze mam na palcu. Nigdy o niej nie zapominam, jestem dorosłym facetem i nie przeszkadza mi to w niczym. Jestem poważny, ufamy sobie w stu procentach" - wyznał wokalista w rozmowie z Super Expressem.

Liszewski w zrozmowach z mediami podkreśla, że jego związek non stop kwitnie, bo między nim a żoną nie ma tematów tabu. 

Dorota Liszewska musiała zmienić pracę

Jeszcze kilka lat temu Dorota Liszewska opowiadała, że męża nie ma w domu czasem 200 dni w roku. Kiedy synowie dorośli i wyjechali do Warszawy. Radek nie chciał, by jego żona została sama w domu w Sejnach. Wówczas małżonkowie przeprowadzili rewolucję w życiu

"Czas pędzi, widzimy to po dzieciach. Chcemy cieszyć się chwilą. Nasz plan pozwoli nam to zrealizować" - mówił Radek.

Dorota zrezygnowała z pracy w przedszkolu i zajęła się dokumentami zespołu oraz przygotowywaniem umów. Małżonkowie przeprowadzili się do Warszawy, a Dorota kiedy może towarzyszy mężowi w trasach koncertowych i jak widać też w zasie wizyt w programach telewizyjnych.

Zobacz też:

Radek Liszewski zdradził kulisy małżeństwa. O rozwodzie nie ma mowy!

Radosław Liszewski oburzony: Przestańmy powtarzać, że disco polo to obciach

Willa z basenem? Wnętrza domu Radka Liszewskiego mogą zaskakiwać

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Radek Liszewski
Reklama
Reklama
Reklama