Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Radek Liszewski zatrudnił żonę!

Radek Liszewski (41 l.) miał już dość długich rozstań z ukochaną. Postanowił temu zaradzić.

Czujemy, jakbyśmy dostali drugą szansę - mówił tygodnikowi "Na żywo" po udziale w "The story of my life" lider grupy Weekend.

Reklama

Po tym, jak przez kilka chwil mogli się z żoną poczuć tak, jakby ich życie minęło, postanowili więcej cieszyć się każdym dniem i wspólnym czasem. A, z racji charakteru pracy lidera zespołu Weekend, nie mieli go zbyt wiele.

- Radka nie ma 200 dni w roku. Gdy wraca do domu, jest wielkie święto. Do niedawna dzieci czekały na niego. Teraz Norbert zaczął życie w Warszawie, młodszy Kuba też wkrótce opuści nasze gniazdko... Zostaniemy całkiem sami. To będzie trudny czas, i przygotowujemy się do tego - zdradza w rozmowie z "Na żywo" Dorota Liszewska.

I dlatego zdecydowali się na życiową rewolucję!

Jak udało się dowiedzieć tygodnikowi, Radek nie chciał, by jego żona została w domu sama. Stąd postanowienie - małżonkowie częściej planują wyjeżdżać w trasy razem.

- Będzie nam raźniej. Wreszcie naprawdę poczujemy, jak to jest cieszyć się życiem - zapowiada artysta.

Dorota, chcąc wesprzeć męża nie tylko swoją obecnością, postanowiła pomóc mu merytorycznie i już zaczęła zajmować się dokumentami zespołu oraz przygotowywaniem umów.

- Czas pędzi, widzimy to po dzieciach. Chcemy cieszyć się chwilą. Nasz plan pozwoli nam to zrealizować - stwierdza Radek.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Dowiedz się więcej na temat: Radek Liszewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje