Reklama

Reklama

Reklama

Radek Liszewski sprzedaje ogromną willę na Podlasiu. "Pięć pokoi, działka, widok na jezioro". Jej cena zwala z nóg!

Radek Liszewski (46 l.) podjął z żoną decyzję o przeprowadzce do stolicy, aby mieć bliżej do pracy i swoich synów - Norberta i Jakuba. Para wystawiła na sprzedaż 200-metrową willę w rodzinnych Sejnach na Podlasiu. Jej cena zwala z nóg! Gwiazdor disco-polo przedstawił jednak liczne zalety nieruchomości położonej w wyjątkowo malowniczym miejscu.

Radek Liszewski przeprowadza się z żoną do Warszawy

Radek Liszewski to wokalista, lider zespołu Weekend i autor hitu disco-polo "Ona tańczy dla mnie", bez którego Polacy nie wyobrażają sobie już uroczystości weselnej. Od tego hitu grafik gwiazdora jest wypełniony po brzegi. Otrzymuje on mnóstwo propozycji występów i współprac od cenionych na rynku muzycznym artystów.

Piosenkarz prywatnie związany jest z żoną Dorotą, z którą planują przenieść się do domu w stolicy, aby mieć więcej czasu dla swoich synów Norberta i Jakuba. Para mieszkała do tej pory w malowniczych Sejnach na Podlasiu. Oboje uwielbiali relaksować się w tamtejszym ogrodzie. 

Reklama

Nadszedł jednak czas na zmiany. Warszawa tętni życiem i oferuje mnóstwo propozycji zawodowych dla muzyków. Tutaj też mieszczą się siedziby największych stacji telewizyjnych i radiowych, a także odbywają najważniejsze koncerty. Nic dziwnego zatem, że Radek zdecydował się na przeprowadzkę.

Gwiazdor disco polo sprzedaje willę na Podlasiu

Cena willi Liszewskiego na Podlasiu to aż 2 miliony złotych, jednak zważając na galopującą inflację i sytuację na rynku, to zrozumiała kwota za prawie 200-metrowy piękny dom z działką i widokiem na jezioro. Co więcej, posiada również specjalną instalację fotowoltaiczną o mocy 20 kW.

"Jest tam pięć pokoi i garaż. Dom nie wymaga też żadnego nakładu, bo jest samowystarczalny. Prądu wystarcza na cały dom. Budynek sam się nim ogrzewa i jest bezkosztowy. Nic tylko zamieszkać, żyć i się cieszyć" - wylicza Radek na łamach "Super Expressu". Liszewski swego czasu w programie "Czym chata bogata" opowiadał, że przy drzwiach wejściowych znajdują się dwie sowie figurki, które symbolizują mądrość. Zostały wykonane przez teścia jego brata.

Gwiazdor kupił już wypatrzoną nieruchomość w Warszawie z pełnym wyposażeniem. Jedyne, co dodał od siebie, to domowe studio nagraniowe - niezbędne w pracy muzyka. Jego żona zdążyła już odnaleźć się w nowej przestrzeni. Mimo przeprowadzki Sejny w dalszym ciągu pozostaną dla nich ważnym miejscem na mapie Polski.

Zobacz też:

Radek Liszewski zdradził kulisy małżeństwa. O rozwodzie nie ma mowy!

Radosław Liszewski oburzony: Przestańmy powtarzać, że disco polo to obciach

Willa z basenem? Wnętrza domu Radka Liszewskiego mogą zaskakiwać

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Radek Liszewski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy