Reklama
Reklama

Radek Liszewski ma problemy z domem. Nie spodziewał się, że będzie tak źle ze sprzedażą

Radek Liszewski (46 l.) nie tak dawno przeprowadził się do stolicy. To miało ukrócić jego problemy. Niestety, tak się nie stało. Wokalista grupy Weekend nie może ciągle sprzedać swojego domu w Sejnach.

Radek Liszewski przeniósł się do stolicy

Radek Liszewski urodził się w Sejnach. Sławę przyniósł mu wydany w 2012 utwór zespołu Weekend "Ona tańczy dla mnie". Mimo tego, że artysta od lat koncertuje po całej Polsce, to chętnie zawsze wracał do swoich rodzinnych Sejn, gdzie mieszkała jego rodzina i gdzie miał ukochany dom. 

Jednak synowie wokalisty disco polo Norbert i Jakub już dorośli i osiedli w Warszawie. Liszewski też częściej przebywa w tym mieście. Łatwiej mu stąd kierować swoją karierą. Razem z żoną muzyk doszedł do wniosku, że lepiej będzie dla wszystkich, jeśli przeprowadzą się do stolicy. Lider grupy Weekend kupił dom pod Warszawą.

Reklama

"Chłopcy zaczęli przyjeżdżać do domu coraz rzadziej. Tak naprawdę zostaliśmy z Dorotką w nim sami. Sprzedajemy posiadłość, bo żal mi, żeby tak piękny dom stał bezużytecznie. (...)  Postanowiliśmy, z żoną, że go sprzedamy i niech ktoś się cieszy, a my w Sejnach mamy rodziców, więc mamy do kogo jechać. Nie odcinam się od swojego regionu" - zapewnia Liszewski w rozmowie z "Super Expressem".

Teraz rodzina jest blisko siebie. Ale to nie koniec kłopotów...

Radek Liszewski ma kłopoty. Nie może sprzedać domu

Radek Liszewski postanowił sprzedać dom w Sejnach. W związku z przeprowadzką do Warszawy rodzinny dom stoi pusty. Sprzedaż okazała się bardzo trudnym zadaniem. Muzyk disco polo przekonał się o tym na własnej skórze. Sejneński dom wycenił na 2 mln złotych i czeka na kupca. Ogłoszenie o sprzedaży domu wisi już jakiś czas, a kupca jak nie ma, tak nie ma. 

Liszewscy doszli do wniosku, że sytuacja na rynku i galopująca inflacja, to nie jest dobry moment na sprzedaż nieruchomości. Obawiają się, że pusty dom będzie niszczał. Dlatego postanowili, że w tym roku pojadą tam na święta. 

"Jak się czegoś nie używa, to po prostu niszczeje, chociaż jest zamknięty i ogrzewany. Zresztą nawet jedziemy tam na święta. O dużą działkę też trzeba dbać, kosić trawę itp., a nie ma na to czasu" - mówi Liszewski dla "Super Expressu".

Cena willi Liszewskiego na Podlasiu to aż 2 miliony złotych, jednak to zrozumiała kwota za prawie 200-metrowy piękny dom z działką i widokiem na jezioro. Co więcej, posiada również specjalną instalację fotowoltaiczną o mocy 20 kW.

Zobacz też:

Radek Liszewski zdradził kulisy małżeństwa. O rozwodzie nie ma mowy!

Radosław Liszewski oburzony: Przestańmy powtarzać, że disco polo to obciach

Willa z basenem? Wnętrza domu Radka Liszewskiego mogą zaskakiwać

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Radek Liszewski
Reklama
Reklama
Reklama